Legendární organizátorka zábavních akcí Albane Cleret se spojila se Sony International pro pořádání večírku „ONCE UPON A TIME...IN HOLLYWOOD" v Cannes

Cannes (Francie) 30. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Paní Albane Cleret je elegantní génius, který stojí za proměnou střechy hotelu JW Marriott na nejexkluzivnější místo na filmovém festivalu v Cannes. Vlastně se jedná o kombinaci tří míst; Le Club a La Terrasse od Albane. Albane je známá pořádáním akcí, které jsou okouzlující, exkluzivní a intimní především v Paříži. Během festivalu v Cannes popisuje svou filosofii večírků jako „vytváření příběhu s úmyslným tokem", který v noci přitahuje filmové tvůrce a herce v Cannes do soukromého klubu, aby si po skončení oficiálních festivalových aktivit vychutnali uvolněnou atmosféru.

Společnost Sony International se spojila s touto legendární prominentní dámou organizací klubů a jejím týmem, aby zorganizovala pozdní party „Once Upon A Time ... in Hollywood". Večírek následoval po světové premiéře tohoto filmu, které se zúčastnili režisér Quentin Tarantino a jeho hlavní herci Brad Pitt, Leonardo DiCaprio a Margot Robbie. Stéphane Huard, výkonný ředitel společnosti Sony Pictures Releasing France uvedl: „Albane je opravdová umělkyně, která vytvořila legendární party pro film Once Upon A Time... in Hollywood, na který se bude navždy vzpomínat jako součást tradičních party v Cannes."

Albane je známá svými malými soukromými party s celebritami velkého kalibru, ale pro tuto událost v Cannes bylo její výzvou vytvoření stejné intimní atmosféry pro seznam 600 hostů.

Albane poprvé během festivalu otevřela celý střešní prostor pro jednu akci, aby zde vytvořila propojení tří jedinečných prostor, včetně soukromé restaurace a terasy, centrálního prostoru večírku s kruhovým barem, soukromých altánků na zakázku a ohromujícího klubového salonku pod hvězdami s výhledem na záliv Cannes. Na akci se podíleli významní sponzoři jako společnosti Hennessey, Chanel, Moet a Breitling. Společnost Hennessey vytvořila pro zúčastněné hosty originální koktejly. Po sedmiminutové ovaci ve stoje ve festivalovém paláci Palais byla připravena soukromá večeře pro Quentina Tarantina, herce, producenty a vedoucí představitele společnosti Sony. Večeře byla připravena jedním z předních francouzských šéfkuchařů, láskyplně zvaným „Francouzským šéfkuchařem", Cyrilem Lignacem, který v restauraci Arp?ge pracoval s šéfkuchařem Alainem Passardem, jenž získal tři Michelinské hvězdy, a šéfkuchařem Pierrem Hermé. Sal Ladestro, výkonný viceprezident pro mezinárodní marketing společnosti Sony, uvedl: „Byli jsme potěšeni, že jsme se stali partnerem Albane, která zorganizovala party pro naši světovou premiéru Quentinova filmu. Večer, který si navždy budeme pamatovat. Její tvůrčí instinkty a mezinárodní empatie z ní činí přední specialistku na organizaci akcí na světě a těšíme se na další spolupráci s ní v budoucnu."

O společnosti Sony Pictures Entertainment

Sony Pictures Entertainment (SPE) je dceřinou společností Sony Entertainment Inc., která je dceřinou společností Sony Corporation se sídlem v Tokiu. SPE působí celosvětově v oblasti filmové produkce, akvizice a distribuce, televizní produkce, akvizice a distribuce, televizních sítí, tvorby a distribuce digitálního obsahu, provozu studií a vývoje nových zábavních produktů, služeb a technologií. Další informace naleznete na webových stránkách http://www.sonypictures.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/894643/Sony_Pictures_Entertainment_Celebrities.jpg

Klíčová slova Francie-lidé-film-magazínový-Sony Pictures Entertainment

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.