V Čao-čchingu byl zahájen „Inkubační program cloudové a mobilní technologie" společnosti Microsoft

Kanton a Čao-čching (Čína) 30. května 2019(PROTEXT/PRNewswire)

Platforma Unicorn Field v Čao-čchingu oficiálně zahájila provoz.

Dne 22. května se v novém městě Zhaoqing New Area (budovaného poblíž Čao-čchingu) úspěšně uskutečnil Summit vědy a technologických inovací a rozvoje 2019 Čao-čching na téma „Vytváření budoucnosti inteligentně pomocí vědy a inovací", na kterém byla oficiálně spuštěna Inkubační platforma cloudových a mobilních aplikací v Čao-čchingu v rámci „Inkubačního programu cloudové a mobilní technologie" společnosti Microsoft. Inkubační platforma přezdívaná „Unicorn Field" (platforma pro technologické startupy), byla společně vybudována řídicím výborem města Zhaoqing New Area a společností Microsoft China a řízena společností Heungkong Cloud Science and Technology (Čao-čching) Co., Ltd., s cílem vytvořit masový inovační prostor se zaměřením na velká data a umělou inteligenci jako hlavní oblasti inkubace. Prvních šest inkubovaných týmů získalo ocenění.

„Inkubační program cloudové a mobilní technologie" společnosti Microsoft, který byl zahájen v Čao-čchingu, bude poskytovat nejen relevantní profesionální inkubační služby pro vynikající inkubační projekty, ale také představovat přední tržní zdroje společnosti Microsoft a technickou podporu po celém světě, řekl strategický ředitel sdružení Microsoft Innovation Aliance, Dai Ziting.

Feng Jianlin, generální ředitel Centra pro vědu a inovace společnosti Heungkong Group a generální ředitel platformy Unicorn Field, řekl, že Unicorn Field jako nezávislá značka v rámci oddělení vědy a inovací v společnosti Heungkong Group, je při spolehnutí na Mezinárodní technologické inovační centrum společnosti Heungkong odhodlána stát se komplexním lídrem v oblasti vývoje a řízení ekosystému vědy a inovací ve městě. „Náš jedinečný pyramidový systém je živnou platformou pro urychlení růstu podniků a usnadnění transformace místních průmyslových odvětví prostřednictvím propojení všech sil, prvků, vědeckých zdrojů a inovací."

Inkubační platforma cloudových a mobilních aplikací v Čao-čchingu (Unicorn Field - Čao-čching) v rámci „Inkubačního programu cloudové a mobilní technologie" společnosti Microsoft oficiálně zahájí provoz s využitím výhod výzkumu a vývoje jednoduše z důvodu lokalizace v Čao-čchingu. Zároveň je dobře integrována do rozvíjejících se průmyslových odvětví pokročilých technologií a strategií, jako je inteligentní výroba, úspora energie, ochrana životního prostředí a elektrická vozidla. Platforma se zaměří na cloudovou výpočetní techniku, internet věcí, velká data, umělou inteligenci a technologii 5G, zavedení a inkubaci inovací a podnikatelských týmů a podniků a poskytne jim profesionální služby, jako jsou prostory pro zahájení činnosti, společná zařízení, technické služby, poradenství, investice a financování, poradenství v oblasti podnikání a výměny zdrojů.

Čao-čching je jedním z devíti měst v Deltě Perlové řeky a jednou z klíčových městských konglomerací z hlediska rozvoje oblasti Kuang-tung-Hongkong-Macao Greater Bay. Město Čao-čching s bohatou dostupností kancelářských prostor je díky své geografické poloze spojující oblast Kuang-tung-Hongkong-Macao Greater Bay s větší jihozápadní oblastí Číny také úzce spojeno s Hongkongem. S výstavbou oblasti Greater Bay městské plány plně využívají svých výhod k přilákání špičkových zdrojů z Hongkongu, urychlení své průmyslové transformace a rozvoji hospodářství, zejména prostřednictvím využití vědeckých a technologických řešení. Čao-čching má v úmyslu vybudovat zvláštní pilotní zónu spolupráce v oblasti Kuang-tung - Hong Kong - Macao Greater Bay (Čao-čching), která již byla předběžně schválena příslušnými správami provincie Kuang-tung. Hongkongská generální ředitelka Curie Lam, která se zúčastnila 21. zasedání Společné konference Hongkong-Kuang-tung v Kuang-tungu ve dnech 16. - 17. května, také uskutečnila zvláštní návštěvu Čao-čchingu. Dne 19. května Plánovací rada Hongkongu také podnikla inspekční prohlídku Čao-čchingu, „aby se důkladně seznámila se zvláštní pilotní zónou spolupráce oblasti Kuang-tung-Hongkong-Macao Greater Bay (Čao-čching) a plánováním a výstavbou města Zhaoqing Hong Kong City". Podle veřejných zdrojů plánují Hongkongská polytechnická univerzita a Otevřená univerzita v Hongkongu zřízení studentských kampusů v Čao-čchingu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/892944/Heungkong_Group.jpg

KONTAKT: Fang Yanhua, +86-13760758692

Klíčová slova Čína-komunikace-elektronika-obchod-Heungkong Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.