Společnost Huawei získala ocenění MIREC Technology Innovation Award

Mexico City (Mexiko) 28. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Kevin Luis Gutierrez Trevino přebíra ocenění za společnost Huawei

Kevin Luis Gutierrez Trevino přebíra ocenění za společnost Huawei

Inteligentní solární řešení Huawei 1500V získalo na veletrhu MIREC Week 2019 ocenění MIREC Technology Innovation Award. Jedná se o další ocenění světové úrovně, které přichází po ocenění Intersolar pro inteligentní střídač Huawei SUN2000 řady 15-20KTL, získaném v soutěži Intersolar Europe 2019. Představuje celosvětové uznání solárního průmyslu pro inteligentní solární řešení FusionSolar společnosti Huawei a plně prokazuje klíčové inovační schopnosti této společnosti.

Veletrh MIREC Week je přední událostí v oblasti čisté energie v Mexiku. Ocenění MIREC Technology Innovation Award má za úkol poctít inovativní technologii obnovitelných zdrojů energie, která je ve svém oboru průlomová a výrazně se vymyká ze stávajících řešení. Inteligentní fotovoltaické řešení Huawei 1500V bylo představeno na veletrhu Intersolar Europe v květnu 2019. Jeho klíčová konkurenceschopnost je základem technologické inovace ve třech trendech: vyšší výnosy, inteligentní provoz a údržba (O&M) a bezpečnost a spolehlivost.

Vyšší výnosy: Díky designu regulátoru multi-MPPT minimalizuje stringový střídač nesoulad fotovoltaických stringů a nejvíce vyhovuje oboustranným modulům, což vede k výnosům vyšším o 2 %. Na základě protokolu nezávislého testu provedeného společností TÜV je dostupnost měniče Huawei až 99,996 %, což zajišťuje dlouhodobě vyšší výnosy solárních elektráren.

Inteligentní provoz a údržba: Diagnóza Huawei Smart I-V Curve je schopna provádět online analýzu I-V křivek na celém řetězci s pokročilým algoritmem diagnostiky. Skenování pomáhá automaticky vyhledat a identifikovat řetězce s nízkým výkonem nebo chybnou funkcí, což pomáhá dosáhnout proaktivní údržby, vyšší efektivity provozu a údržby a minimalizovat provozní náklady. Online skenování I-V křivky na všech řetězcích solární elektrárny o výkonu 100M W může být dokončeno do 15 minut.

Bezpečnost a spolehlivost: Inteligentní solární řešení 1500V zvyšuje úroveň ochrany do IP66 a může snadno chránit před silnými proudy vody. Konstrukce bez pojistky odstraňuje potřebu vnějších součástí.

Kevin Luis Gutierrez Trevino uvedl: „Společnost Huawei je díky inteligentnímu solárnímu řešení Huawei 1500V průkopníkem inteligentního skoku z hlediska vyšších výnosů, inteligentního provozu a údržby a bezpečnosti a spolehlivosti, který pomůže zákazníkům dosáhnout obchodního úspěchu a společně budovat plně propojený inteligentní svět."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/892851/Huawei_receives_award.jpg

KONTAKT: Michelle Xia, +86-13699205514, xiayuxin@huawei.com

Klíčová slova Mexiko-energie-průmysl-ekologie-Huawei

Oblast
Latinská Amerika a Karibská oblast, Antarktida (la)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.