Knihomolské dárky, kouzlo audioknih a tvoření na Světě knihy 2019

Ostrava 8. května 2019 (PROTEXT)

Největší knižní událost roku, veletrh a literární festival Svět knihy, který proběhne ve dnech 9. - 12. 5., je výbornou příležitostí pro návštěvu stánku PEMIC BOOKS. V prostoru s posezením se bude kromě předního českého distributora knih prezentovat také knihkupectví a e-shop KNIHCENTRUM.cz, společnost AUDIOTÉKA a nakladatelství BOOKMEDIA. Stánek P401 najdete jako vždy v pravém křídle Průmyslového paláce.

Knižní festival zahájíme na stánku přátelským přípitkem s malým občerstvením, na který jste srdečně zváni. Proběhne ve čtvrtek od 18:00 na stánku PEMIC BOOKS. Po celou dobu veletrhu bude na stejném místě návštěvníkům k dispozici kvalitní káva Manuel a letos si u nás vychutnají také sklenku vína Prosecco.

Čím větší knihomol, tím hodnotnější dárek

KNIHCENTRUM.cz si pro fanoušky literatury připravilo speciální nabídku knihomolských dárků pro radost. Návštěvníci si je mohou buď samostatně zakoupit, nebo dárky dostanou zdarma k nákupu knih. Vyberte si pro pohodové čtení u kávy krásný plecháček nebo hrnek v dárkové krabičce! Hromada knižních úlovků se vám lépe ponese ve stylovém vaku na zádech a pro ekologické nadšence je nepostradatelná látková nákupní taška.

Pro dámy i pány budeme mít trička s originálními nápisy, která se navzájem výborně doplňují. Nezapomněli jsme ani na knihomolská miminka, jejichž rodiče určitě potěšíte dárkem v podobě dětského body s veselým obrázkem. A jako suvenýr z veletrhu můžete svým blízkým přivézt barevné magnetky na lednici.

Nákupy knih u KNIHCENTRUM.cz na veletrhu se vyplatí! Při platbě nad 100 Kč totiž dostanete jako pozornost hydratační balzám, za nákup nad 200 Kč vám nalijeme Prosecco a kávu zdarma získáte při výběru knih nad 300 Kč. Magnetku dostanou zákazníci k nákupu nad 400 Kč, nad 500 Kč pro vás máme plátěnou tašku, nad 600 Kč knihomolské tričko a nad 700 Kč hrnek v dárkovém balení. To už je 7 důvodů, proč najít v knihovně ještě kousek místa!

Besedujte s hvězdami audioknih

AUDIOTÉKA má letos velmi lákavý program na několika místech. V pátek 10. 5. se od 16:00 v Literárním sále potkáte s britským bestsellerovým autorem Timem Weaverem, který společně s interpretem Igorem Barešem pokřtí audioknihu ZTRACENÝ.

V sobotu 11. 5. si zajděte od 12:00 do Sálu audioknih na křest audioverze románu DŮM DUCHŮ jedné z nejčtenějších latinskoamerických autorek Isabel Allende. Váženými hosty budou rozhlasový režisér Petr Mančal a interpretka Dana Černá.

Ve stejný den si v Sále audioknih od 14:30 nenechte ujít také besedu a autogramiádu s Karin Krajčo Babinskou a Richardem Krajčem k jejich úspěšné audioknize ZA SNY.

Přímo na stánku Vám bude AUDIOTÉKA vyprávět příběhy formou audioknižní stěny, kde si můžete poslechnout ukázky z nabídky audioknih a najít si tak oblíbený titul či interpreta. Také se bude soutěžit o audioknihy a reproduktory značky JBL a návštěvníci stánku si vyrobí vlastní odznáček. Načítání textu vlastním hlasem ve venkovním nahrávacím studiu si můžete vyzkoušet uvnitř dodávky AUDIOTÉKA před Průmyslovým palácem.

Kdo tvoří, ten se nenudí

Knihy pro šikovné ruce z edice TOPP, nově vydané romány pro dětské a dospělé čtenáře i audioknihy z vlastní produkce nabídne nakladatelství BOOKMEDIA. A nejen to, těšit se můžete také na kreativní workshop, při kterém se naučíte vyrábět fleurogami, figurky z papírových koulí nebo dekorace z papírových provázků.

Přijďte si do odpočinkové zóny ve stánku PEMIC BOOKS posedět u kávy, prolistovat knihy, zaposlouchat se do audioknih nebo si vyrobit něco hezkého pro radost.

Těšíme se na Vás!

Kontakt:

Hana Šromová

Event manager KNIHCENTRUM.cz

e-mail: hana.sromova@knihcentrum.cz

tel.: + 420 702 085 036

Klíčová slova ČR-literatura-Svět knihy-firmy-Knihcentrum.cz-PEMIC BOOKS

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.