Čínský výrobce solárních modulů Risen Energy tvoří strategické partnerství se skupinou Providence Asset Group, aby společně rozšířili podnikání v Novém Jižním Walesu v Austrálii

Ning-po (Čína) 2. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Čínský výrobce solárních modulů společnost Risen Energy Co., Ltd. nedávno oznámila strategické partnerství se skupinou Providence Asset Group. Obě strany podepsaly dohodu, na jejímž základě budou spolupracovat na investicích a na vývoji solárních energetických projektů. Toto partnerství poskytne společnosti Risen Energy silnou finanční podporu a pomůže urychlit její expanzi na zahraniční trhy.

Díky tomu, že se světový energetický sektor stále více přesouvá k vysoce efektivním, čistým nízkouhlíkovým a diverzifikovaným řešením, čínské energetické společnosti expandují mimo domácí trh. Díky inovativním a vysoce efektivním technologiím a významným konkurenčním nákladovým výhodám se společnost Risen Energy stala klíčovou silou vedoucí k transformaci tohoto průmyslu. Společnost Risen Energy uznala, že pro udržení tempa své globální expanze potřebuje dostatek kapitálu a důkladnou správu těchto finančních zdrojů.

„Providence Asset Group je inovativní investiční a správcovskou společností se silnými schopnostmi v oblasti řízení kapitálu a komplexního systému finančních služeb," uvedl předseda představenstva společnosti Risen Energy pan Lin Haifeng, který komentoval strategickou spolupráci společnosti Risen Energy se skupinou Providence Asset Group. „Toto partnerství nám poskytne silnou finanční podporu, protože expandujeme za hranice naší země a dále naplňujeme náš slib poskytovat uživatelům na celém světě profesionální, vysoce efektivní a ekologicky odpovědná řešení pro fotovoltaické elektrárny."

S výhledem do budoucna obě společnosti plánují navázat partnerství s Univerzitou New South Wales v Austrálii za účelem vývoje projektů výzkumu a vývoje v rámci programu partnerských výzkumných center (CRC-P) a projektů financování, kromě spolupráce na vývoji nových zařízení pro skladování energie a výstavbě inteligentních měst. „Jsme nadšeni, že můžeme podepsat dohodu v rámci projektu CRC-P, protože očekáváme, že partnerství nám v budoucnu poskytne kapitálovou podporu nezbytnou pro rozvoj projektů solární energie v Austrálii," dodal předseda představenstva pan Lin. „Kromě toho bude fotovoltaická energie hrát klíčovou roli v energetickém sektoru zítřka a bude poskytovat klíčovou technologickou podporu pro výstavbu nízkouhlíkových inteligentních měst. V důsledku toho plánujeme plně integrovat špičkové průmyslové zdroje s cílem urychlit expanzi na nová teritoria, zejména v oblasti fotovoltaické energie, a dále propagovat vysokou kapacitu a rozsáhlé využití skladování energie v odvětví obnovitelných zdrojů energie."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/877974/Risen_Energy_Providence_Asset_Group_partnership.jpg

KONTAKT: Tina Feng, +86-574-59953243

Klíčová slova Čína-energie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.