Finex.cz transparentně investuje 100.000 Kč do kryptoměn

Praha 2. května 2019 (PROTEXT)

Je investice do kryptoměn stále dobrý nápad? Nabízí lukrativní zhodnocení? Investiční magazín Finex.cz se rozhodl roztrhnout tuto debatu jednou provždy a proto veřejně investuje 100.000 Kč do kryptoměn. Jen tak lze na reálných datech ukázat, zda je investice do kryptoměn dobrý nápad. Výkonnost celého portfolia bude každý měsíc transparentně monitorována a publikována na webu.

Bitcoin, nejznámější a největších z kryptoměn, je často nazýván digitálním zlatem. Právě proto se Finex.cz rozhodl ještě investovat i do zlata klasického a sledovat tak porovnání výkonnosti novodobého digitálního zlata a toho tradičního. Co si povede lépe?

Do jakých konkrétních kryptoměn byly peníze investovány a veškeré další informace o tomto investičním experimentu se dozvíte v prvním článku - https://finex.cz/investice-do-kryptomen-predstaveni-portfolia/ , kde je celé portfolio představené. Sledujte, zda toto investiční portfolio uspěje.

Kontakt:

Web: https://finex.cz/

Email: info@finex.cz

Klíčová slova ČR-měna-internet-firmy-Finex.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.