Dodávky solárních modulů společnosti Risen Energy na rozvíjející se trhy rychle rostou

Ning-po (Čína) 1. května 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Generální ředitel výrobce solárních modulů poskytuje exkluzivní rozhovor agentuře Bloomberg.

Wang Hong, generální ředitel čínského výrobce solárních modulů Risen Energy Co., Ltd., nedávno poskytl exkluzivní rozhovor agentuře Bloomberg, kde sdílel své názory na současný vývoj společnosti na globálních trzích a plány do budoucna. Rozhovor se uskutečnil krátce po nedávném ukončení Globálního obchodního fóra agentury Bloomberg v New Yorku.

"Celková kapacita instalovaná společností Risen Energy na celém světě dosáhla v roce 2018 výkonu 5 GW," řekl v rozhovoru pan Wang. Podělil se také o své myšlenky na téma kritérií společnosti Risen Energy, pokud jde o výběr trhů, na kterých chce společnost expandovat. „Společnost Risen Energy nemá v tomto ohledu příliš mnoho kritérií. Společnost plánuje strategie vývoje a realizace cílového trhu na základě charakteristik trhu, protože každý má své vlastní atributy a charakteristiku."

Během rozhovoru pan Wang zvláště představil situaci na vietnamském trhu, kde společnost Risen Energy zaznamenala nejrychlejší růst. "Jen jeden rok po vstupu do země společnost získala více než 10% podíl a očekává zde pokračující růst," uvedl pan Wang. „Objednávky solárních modulů společnosti Risen Energy z Vietnamu dosáhly v roce 2018 celkového výkonu 312 MW, což představuje téměř 30 % trhu."

"Společnost v reakci na rostoucí poptávku globálního trhu po solárních produktech v posledních letech neustále zvyšovala svou výrobní kapacitu, přičemž kapacita pro rok 2019 by se měla meziročně zdvojnásobit," vysvětlil pan Wang, když hovořil o růstu kapacit společnosti Risen Energy a výrobních zařízeních po celém světě. "Zatímco se naše výrobní zařízení nacházejí v Číně, společnost zvažuje rozšíření svých výrobních kapacit i mimo domácí trh."

"S postupným snižováním nákladů spojených s výrobou solární energie bude poptávka po solárních aplikacích nadále růst," odpověděl pan Wang, když byl agenturou Bloomberg dotázán, zda je velká poptávka po solárních produktech z Austrálie a částí USA zavádějící nebo udržitelná.

Kompletní video exkluzivního rozhovoru agentury Bloomberg s panem Wangem v New Yorku naleznete na webových stránkách https://v.qq.com/x/page/z08594xyk1o.html.

KONTAKT: Tina Feng, +86-574-5995-3077, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-solární-firmy-Risen Energy Co., Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.