Začínající firma zaměřená na hudební technologie PEEX nyní nabízí pronájem svých zařízení na koncertu Eltona Johna v České republice v rámci turné Farewell Yellow Brick Road

Praha 30. dubna 2019 (PROTEXT/ots)

Patentovaná převratná technologie PEEX umožňuje návštěvníkům koncertů, aby si přizpůsobili zážitek z živého koncertu podle svých představ prostřednictvím rozšířené audio reality

PEEX, nová začínající firma zaměřená na revoluční hudební technologie, které přinášejí návštěvníkům koncertů zážitek z živé hudby na zcela nové úrovni, dnes oznámila, že její technologii budou moci zájemci vyzkoušet během koncertu zpěváka Eltona Johna v České republice v rámci turné Farewell Yellow Brick Road tour. Technologie PEEX, která chce zlepšit spojení mezi fanoušky a umělci novým způsobem, nabízí divákům audio zážitek z živé hudby v jedinečné vynikající kvalitě.

Technologie PEEX LIVE nabízí hudebním fanouškům možnost, aby si vytvořili svůj vlastní pětikanálový mix zvuku živého koncertu a zároveň zůstali zcela pohlceni energií představení prostřednictvím nositelné technologie PEEX rX a snadno ovladatelné aplikace. Chcete zvýraznit vokály nebo vytáhnout kytarové sólo? Díky technologii PEEX LIVE si mohou fanoušci upravit zvuk podle svých preferencí.

Elton John komentuje: "Během mé padesátileté kariéry bylo pro mě hraní na živo velmi důležité. Jsem velmi rád, že mohu svým fanouškům nabídnout nejlepší výkon a zajistit jim nejlepší možný zážitek. Poslední čtyři roky spolupracuji s talentovaným týmem společnosti PEEX, která vyvinula jedinečnou novou technologii, která mění způsob poslechu živé hudby. Nenechte si to ujít."

Pieter Hamelink, generální ředitel společnosti PEEX, dodal: "Jsme velmi rádi, že můžeme nabídnout PEEX LIVE experience ještě více fanouškům v celé Evropě. Vyvinuli jsme novou hudební technologii, která, jak doufáme, způsobí revoluci v oblasti vnímání živé hudby a je jisté, že to bude pro fanoušky velká změna."

Koncert Eltona Johna v České republice, na kterém bude technologie PEEX k dispozici, se uskuteční 7. května 2019. Fanoušci, kteří navštíví show v pražské O2 Aréně budou mít možnost si technologii PEEX vyzkoušet, pokud si zapůjčí nositelné zařízení rX přímo na místě nebo si ho předem zajistí na internetových stránkách společnosti PEEX. Zaváděcí cena za zapůjčení nositelného zařízení rX v Evropě je 10 EUR na jeden koncert. Společnost PEEX nabízí 20% slevu za objednávky před konáním akce pro fanoušky, kteří využijí objednávky online se slevovým kódem ‘ELTON’.

Technologie PEEX je nyní veřejnosti k dispozici na vybraných koncertech Eltona Johna v rámci turné Farewell Yellow Brick Road, v České republice 7. května 2019. PEEX si můžete objednat předem na stránkách www.rent.peex.live.

Slevový kód pro objednávky:

ELTON

O společnosti PEEX

PEEX je nová začínající firma zaměřená na revoluční hudební technologie, zejména v oblasti živé hudby, která umožňuje návštěvníkům koncertů, aby si vychutnali zážitek z živé hudby jako nikdy předtím. Její patentovaná převratná technologie umožňuje návštěvníkům koncertů si přizpůsobit zážitek z živé hudby podle jejich představ prostřednictvím rozšířené audio reality.

Hudební fanoušci si mohou pomocí technologie PEEX LIVE vytvářet vlastní rozšířené pětikanálové mixy zvuku živého koncertu a zároveň zůstat zcela pohlceni energií představení prostřednictvím nositelné technologie PEEX rX a snadno ovladatelné aplikace. Technologie PEEX LIVE experience přináší fanouškům audio zážitek v nejvyšší kvalitě přímo na místě koncertu a možnost vytvořit si vlastní perfektní mix zvuku živého koncertu v reálném čase.

Kontakt pro tisk:

Kruger Media GmbH - Richard Pelzer

Email : richard.pelzer@kruger-media.de

Tel : +49 30 3064548-0

Fotografie pro tisk: bit.ly/peexpress

https://rent.peex.live.

Klíčová slova ČR-komunikace-hudba-zábava-PEEX

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.