Melita Italia uvádí na trh nové služby na optickém vlákně se společností Plume® a sítí Open Fiber

Milán (Itálie) 30. dubna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Melita Italia, stoprocentní dceřiná společnost telekomunikačního a internetového operátora Melita se sídlem na Maltě, oznámila dostupnost balíčku služeb Diamond Fibra. Tento internetový produkt zahrnuje gigabitový internet s rychlostí 1000 Mbps, dodávaný prostřednictvím italské sítě Open Fibre FTTH a balíčku inteligentních domácích služeb společnosti Plume, který obsahuje Adaptive WiFi TM, HomePass® a AI Security TM, vše za 39 EUR měsíčně.

Tento nový balíček služeb kombinuje rychlost připojení k internetu přes optické vlákno, se spolehlivostí, kontrolou a zabezpečením systému společnosti Plume a poskytuje výkonné a inteligentní řešení pro inteligentní domácnost. Balíček služeb Diamond Fibra bude zpočátku dostupný pro spotřebitele v osmi městech v Itálii: v Miláně, Turínu, Monze, Florencii, Neapoli, Bari, Palermu a Katánii.

Harald Roesch, generální ředitel společnosti Melita Limited, řekl: „Pod vedením Ricarda Ruggiera uvedení společnosti Melita Italia a produktu Diamond Fibra spojuje naše internetové zkušenosti a zaměření na zákazníka se superrychlým internetem ze sítě Open Fiber a službami společnosti Plume pro inteligentní domácnosti. Díky poskytování nejrychlejšího, nejspolehlivějšího a nejbezpečnějšího internetového zážitku na jakémkoliv zařízení je Diamond Fibra ideálním výchozím bodem pro růst společnosti Melita Italia."

Fahri Diner, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Plume, řekl: „Melita právě vytvořila první nabídku moderní trojkombinace na světě - sjednocenou a řízenou konektivitu přes rychlé vlákno a spolehlivé Wi-Fi v celém domě, personalizovanou rodičovskou kontrolu a přístup pro hosty a pevné zajištění a ochranu zařízení. Protože společnost Melita zvedá laťku v Itálii s nebývalým servisním balíčkem a zákaznickými zkušenostmi, je společnost Plume poctěna, že je partnerem tohoto průkopníka."

Pro více informací o produktu Diamond Fibra volejte tel. č.0800 13 72 27 nebo navštivte webové stránky www.melita.it.

O společnosti Melita

Společnost Melita pomáhá lidem zůstat v kontaktu s technologicky nejpokročilejšími dostupnými telekomunikačními službami. Nedávné dokončení jejich celostátního gigabitového internetu učinilo z Malty jednu z prvních zemí na světě - a jedinou zemi v Evropě - kde je celostátně k dispozici pevný internet s rychlostí 1000 megabitů za sekundu. Tato síť je doplněna mobilní sítí o kapacitě 5G, síťovou sítí WiFi, digitální televizí s vysokým rozlišením a pevnou telefonií.

Melita také nabízí inteligentní řešení pro podniky, která kombinují nejvýkonnější internetovou síť v Evropě s nejmodernější mobilní sítí, která umožňuje využití IoT. Účelové datové centrum poskytuje vysokou bezpečnost, cloudové služby a konektivitu prostřednictvím plně redundantních mezinárodních spojení s Milánem.

Společnost Melita zahájila na Maltě činnost v roce 1992 a dnes poskytuje služby pro více než 75 % maltských domácností.

www.melita.com

O službách společnosti Plume

Plume kombinuje průlomovou technologii založenou na cloudu a technologii umělé inteligence pro poskytování komplexního balíčku inteligentních služeb pro domácnost. Adaptivní WiFi zaplní celou domácnost nejsilnějším možným signálem a zajistí, že uživatelé obdrží na všech zařízeních nejspolehlivější a konzistentní Wi-Fi zážitek. HomePass umožňuje členům přesně kontrolovat, kdo se dostane na jejich Wi-Fi sítě, na jak dlouho a co mohou dělat. Zabezpečení AI Security chrání zařízení před podezřelým obsahem při připojení k internetu, aby bylo zajištěno, že domácnost bude bezpečná a zajištěna zamezením nechtěných hrozeb.

O společnosti Plume ®

Plume je tvůrcem první platformy kognitivních služeb pro chytré domácnosti na světě. Jako jediné otevřené a hardwarově nezávislé řešení umožňuje Plume rychlé digitální kurátorství, dodávku, správu, optimalizaci a podporu nových služeb a aplikací v masivním měřítku. Rychle se rozšiřující balíček služeb společnosti Plume, který zahrnuje Adaptive WiFi TM, HomePass® a AI Security TM, je řízen Plume Cloudem, datovým a AI-řízeným cloudovým regulátorem, který v současné době provozuje největší softwarově definovanou síť na světě. Plume využívá OpenSyncTM, rámec otevřeného softwaru typu silicon-to-service, který byl integrován do široké sady křemíkových a platformových vývojových nástrojů (SDK) a hardwaru CPE pro připojení ke cloudu Plume Cloud. Velcí a malí poskytovatelé internetových služeb (ISP), operátoři mobilních sítí (MNO a MVNO), poskytovatelé maloobchodních spotřebitelských služeb a poskytovatelé služeb přes internet (OTT) mohou svým zákazníkům snadno zavést a rozšířit výkonné kognitivní služby Plume, aby mohli dále zlepšovat ukazatel průměrné tržby na jednoho uživatele (ARPU), minimalizovat provozní náklady a výdaje při expanzi (Opex a Capex), zlepšovat služby pro zákazníky, zvyšovat jejich spokojenost a snižovat podíl výpovědí předplatitelů.

Navštivte webové stránky www.plume.com, www.platform.plume.com, a www.opensync.io.

Plume, Adaptive WiFi, AI Security, HomePass a OpenSync jsou ochrannými známkami společnosti Plume Design, Inc.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/878643/Plume_Melita_Italia.jpg

KONTAKT: Melita, vztahy s veřejností: Conway Wigg, conway.wigg@bpc.com.mt; Plume, vztahy s veřejností: Rachel Jones, rachel.jones@archetype.co, +1-628-202-2370

Klíčová slova Itálie-internet-komunikace-obchod-Melita

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.