Danka Šárková vydává svoji 17. knihu – erotický román Zpáteční letenky

Praha 18. duben 2019 (PROTEXT)

„Mám na sobě vyzkoušeno, že po vážné psychologické knize musí přijít oddychovka,“ říká spisovatelka Danka Šárková. Proto po románu Ukradené dětství Kamily vydává 24. dubna v nakladatelství AMI Publishing odpočinkovou knihu Zpáteční letenky s lechtivými až erotickými scénami. Hlavní hrdinky knihy, Jana a Ester, jsou dvě naprosto odlišné ženy, které se jednou náhodně seznámí. Bohatý kovboj Jarda totiž s nimi oběma udržuje milostný vztah. Příběh dvou žen se odehrává částečně v Africe, kam společně odcestují. Poznávají místa a zažívají dobrodružství, která autorka sama prožila.

Spisovatelka Danka Šárková, dříve externí redaktorka tištěných médií, se před osmi lety rozhodla vydat svou první knihu Nezlomená osudem na stále aktuální téma – domácí násilí. Od té doby jí vyšlo dalších 15 děl, převážně románů a povídkových knih pro ženy. Její čtenářské publikum se neustále rozšiřuje a zájem o další její knihy stoupá hlavně díky autenticky popsaným zážitkům a zkušenostem, které čerpá na svých cestách. Vydává se po vlastní ose do méně známých exotických zemí v Africe či Asii, a na stránkách svých knih velmi pravdivě popisuje místa i život zdejších obyvatel, jídlo nebo dopravu.

Autorka se aktivně zapojuje do kontaktu se čtenáři a jezdí po celé republice do knihoven a domovů pro seniory besedovat o svých knihách a cestování.

Knihy spisovatelky Danky Šárkové vydává již pátým rokem brněnské nakladatelství AMI Publishing, které založili manželé Anna a Michal Ingrovi. Navazují tak na činnost spisovatelky Simony Monyové, která ve svém vydavatelství Belami publikovala všechna svá autorská díla a s jejímž provozem jí nejstarší syn Michal pomáhal.

AMI Publishing na trh uvedlo již 5 titulů Danky Šárkové: Cesta za „hranice“ (2014), Čekala jsem dlouho! (2015), Zašívaná panenka (2016), Světlo a tma (2016) a Horal(ka) (2017) v celkovém nákladu přesahujícím 15 000 ks.

S besedou spojený křest knihy Zpáteční letenky proběhne v neděli 12. května 2019 ve 14:00 v Literární kavárně Průmyslového paláce v rámci veletrhu Svět knihy Praha.

Další informace o knize a autorce naleznete na www.dankasarkova.cz

KONTAKT pro média:

Michal Ingr, nakladatelství AMI Publishing

Tel: 607 608 496 ingr@ami-publishing.cz

Klíčová slova ČR-kultura-literatura

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.