Kryptosměnárna OKEx oznámila druhý prodej tokenů v dubnu

Valletta (Malta) 13. dubna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Kryptosměnárna OKEx, která je zaměřena na poskytování spravedlivého a transparentního obchodní prostředí, oznamuje zlepšení pravidel pro prodej tokenů s ohledem na ohromující ohlas na její první prodej tokenů. Na sociálních mediálních kanálech také uvítá jakoukoli zpětnou vazbu týkající se platformy OK Jumpstart.

Platforma OK Jumpstart je zcela připravena pokračovat v inkubaci blockchainových projektů vysoké kvality. V brzké době bude zahájen druhý projekt prodeje tokenů a do konce dubna 2019 budou vylepšena pravidla tohoto prodeje tokenů.

Uživatelé jsou vyzváni, aby navštívili OKEx na Twitteru a podělili se o své návrhy, jak zlepšit pravidla prodeje tokenů na platformě OK Jumpstart. Jako důkaz uznání bude 5 nejlepších komentářů odměněno dne 18. dubna 2019 cenou ve výši 10 USDT.

Pro sdílení svých návrhů navštivte Twitter's post.

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360026579132

O kryptoburze OKEx

OKEx je přední světová burza digitálních aktiv, která globálním obchodníkům s blockchainovou technologií nabízí služby obchodování s digitálními aktivy, jako je obchodování s tokeny, termínované obchody a tracker indexů. V současné době nabízí burza více než 400 párů tokenů a termínovaných obchodů, které uživatelům umožňují optimalizovat své strategie. Platforma poskytuje bezpečné, spolehlivé a stabilní prostředí pro obchodování s digitálními produkty, které slouží milionům zákazníků z více než 200 zemí a regionů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/870900/OKEx_OK_Jumpstart.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/738615/OKEx_Logo.jpg

KONTAKT: Vivien choi, +852-6284-5786; Jennifer Chow, +852-9074-4908

Klíčová slova Malta-měna-trh-internet-burzy-firmy-OKEx

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.