V Praze se objevilo několik autovraků! Stojí za nimi poskytovatel kontroverzního pojištění.

Praha 8. dubna 2019 (PROTEXT)

V Praze se v noci z neděle na pondělí objevilo několik autovraků, z nichž jeden je umístěn přímo před budovou pražského magistrátu na Mariánském náměstí. Za vším stojí provozovatel úspěšného projektu Pojištění Na Pokuty, který přichází s další možností, jak se mohou řidiči chránit.

VirtualniProvozovatel.cz kromě peněz ušetří řidičům spoustu času a starostí. Virtuální provozovatel ochrání řidiče před fotkami z radarů a semaforů i před pokutami za špatné parkování. Novou službu jistě uvítají jak běžní, tak i profesionální řidiči.

V pondělí 8. 4. 2019 vstoupila po ročních přípravách na český trh nová služba, která přináší revoluci v ochraně řidičů před správními orgány.

VirtualniProvozovatel.cz, za roční poplatek 600,- nabízí svým zákazníkům 100% garanci úspěšnosti při ochraně před pokutami za přestupky, kdy nedojde k ztotožnění řidiče. Jedná se tedy například o pokuty za špatné parkování, fotky z rychlostních radarů nebo semaforů.

Projekt zahájil značně netradiční reklamní kampaň a zasypal hlavní město autovraky, které jsou umístěny na dosti zajímavých místech včetně Mariánského náměstí před budovou Magistrátu hl. m. Prahy.

"VirtualniProvozovatel.cz není běžným pojištěním proti pokutám, které již řidiči znají. Běžné pojištění totiž vyžaduje při jednotlivých přestupcích součinnost řidiče, jelikož ten je v tomto případě obesílán správními orgány a musí se pojišťovně ozvat, aby jej zastoupila. Jelikož se však VirtualniProvozovatel.cz stane provozovatelem vašeho vozidla, zodpovídá za přestupky, kdy nejste přímo zastaveni policisty. Plnou zodpovědnost tedy nese on a správní orgány zasílají korespondenci přímo jemu," říká o projektu spoluzakladatel Mike Pán, který v minulosti tvořil kontroverzní videa na YouTube pod přezdívkou MikeJePan.

Výhodou tohoto řešení je, že vás vůbec nemusí zajímat, jak správní řízení dopadlo, protože v případě prohry musí pokutu zaplatit VirtualniProvozovatel.cz. Nejsou zde tedy na místě slova různých pochybovačů o funkčnosti podobných pojištění, protože tady nese náklady prohry provozovatel. Možnost úspory peněz a času určitě přivítají profesionální i běžní řidiči.

Společnost stojící za VirtualniProvozovatel.cz má za sebou již 5 let zkušeností s ochranou řidičů, díky projektu Pojištění Na Pokuty a má za sebou již přes 100 tisíc úspěšných přestupkových řízení na úseku dopravy. Od možnosti obhajovat i několik desítek přestupků v jednom společném řízení si společnost slibuje, že dojde k výraznému snížení nákladů na obhajobu, jež společnost nyní vynakládá.

Kontakt:

B. A. Mike Pán, Dr. h. c.

+420 608 045 558

mike@virtualniprovozovatel.cz

Klíčová slova ČR-pojišťovny-policie-automobilová-správa-firmy-Pecky International-VirtualniProvozovatel.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Politika, veřejná správa a soudy
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.