Společnost BXB oznámila první IEO projekt na platformě BXB Turbo

Tallinn (Estonsko) 6. dubna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost BXB oznámila, že 9. dubna 2019 UTC+8h začne na platformě BXB Turbo provozovat svůj IMChat. Jde o první projekt IEO (první veřejná nabídka) této platformy.

Na základě inovativního myšlení a profesionálních schopností zahájí společnost BXB projekt IEO spolu s pákovými obchodními produkty, které zahrnují termínové obchody a opce. Platforma BXB Turbo se od velmi úspěšné platformy Binance Launchpad odlišuje tím, že poskytuje investorům více možností. Investoři si mohou libovolně zvolit produkty s pákovým efektem nebo použít nástroje k prodeji nakrátko pro zajištění rizika a zabezpečení návratnosti.

IMChat je blockchainová aplikace pro zasílání okamžitých zpráv, která úspěšně integruje optimalizované funkce okamžitých zpráv s funkcemi blockchainové aplikace na podporu krypto peněženek, transakcí, plateb a červených kapes pro digitální měny, přičemž poskytuje optimalizovanou zkušenost s okamžitými zprávami. IMchat poskytuje optimalizovanou a bezproblémovou zkušenost pro uživatele digitálních měn a jejich komunity. IMchat sa od ostatních projektů IEO odlišuje tím, že je vyspělou aplikací, která si ve světě rychle získala více než 100 000 uživatelů. IMchat je odpovědí na velkou poptávku odvětví digitálních měn, což mu poskytuje značný potenciál k růstu trhu. Jeho neustálý vývoj dokazuje, že má silný manažerský a rozvojový tým s potřebnými technickými a provozními schopnostmi.

Pan Kwun, generální ředitel společnosti BXB Exchange, uvedl: "IMchat je velmi solidní a vyspělý projekt. Obsahuje trhem ověřené produkty a významnou uživatelskou základnu, která vytváří značný prostor pro vývoj v odvětví IM. Zabývali jsme se mnoha projekty, ale na IMchat jsme obzvláště hrdí. Jsme velmi rádi, že bude naším prvním projektem, který bude spuštěn na platformě BXB Turbo a těšíme se na úspěch IMchatu." Další informace naleznete na webových stránkách BXB Turbo Launch .

O platformě BXB Turbo

BXB Turbo je exkluzivní projektová platforma, jejímž úkolem je poskytnout jednotlivým investorům produkty s vysokým potenciálem. BXB Turbo spustí projektové tokeny spolu s pákovými produkty, které dávají uživatelům možnost volby mezi různými úrovněmi rizika.

O společnosti BXB

BXB je společnost se sídlem v Estonsku, která se zaměřuje na finanční a blockchainové technologie. Vizí společnosti BXB je umožnit všem malým a mikro investorům podílet se na transakcích s digitálními aktivy a zajistit pohodlnější a spravedlivější obchodování. BXB se od ostatních kryptoburz odlišuje tím, že umožňuje obchodování s tokeny, opcemi a termínovými obchody na jedné platformě.

Více informací naleznete na webových stránkách: https://bxb.io/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/847003/1.jpg

KONTAKT: Chloe Li, +86-28-8511-4282, chloe@bxb.io

Klíčová slova Estonsko-finance-trh-komunikace-firmy-BXB Exchange

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.