Nejsledovanější Němky současnosti míří do Prahy

Praha 2. dubna 2019 (PROTEXT)

Už za několik týdnů zažije Praha největší událost social světa - Global Social Awards 2019 (GLOSA).

Global Social Awards vůbec poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti sociálních sítí napříč zeměmi a národy. Na tři dny se sjedou do Prahy inspirativní osobnosti z celé planety.

Mezi nimi také populární dvojčata Lisa a Lena, které sledují desítky milionů fanoušků, jen na Instagramu více jak 14 miliónů, a které do Prahy za svými fanoušky přijedou vůbec poprvé.

Ve svých šestnácti letech patří k největším hvězdám sociálních sítí na světě. Ještě před několika lety přitom byly běžnými teenagery. Roku 2015 zveřejnily své první video na Musical.ly (nyní TikTok) a staly se živoucím důkazem, že sny se plní.

Hvězdy, které doteď byly v Česku dostupné pouze on-line, mohou fanoušky potkat nejprve 27. května na Pre-party Meet & Greet a následně na samotném galavečeru Global Social Awards, který se uskuteční ve Fóru Karlín 29. května.

Kromě Lisy a Leny přiveze Global Social Awards dalších více než 40 influencerů z celého světa. Mezi nimi nebudou chybět německo-kanadská zpěvačka Alice Merton, kterou proslavil její návykový debut No Roots, nebo švédská zpěvačka a nezaměnitelná rebelka s jedinečným vokálním rozsahem Alma.

Jako moderátorka finálového galavečera se představí okouzlující supermodelka Karolína Kurková. "Je to pro mě pocta, že mohu moderovat Global Social Awards. Opravdu se na to těším," vzkázala Karolína při oznámení konání Global Social Awards.

Na své si přijdou také marketingoví specialisté díky jednodenní moderní konferenci GLOSA Talks, která propojí 28. května během otevřených debat osobnosti sociálních médií spolu s marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři i fanoušky.

Program Global Social Awards

27. května - Pre-party Meet & greet

28. května - Talks Global Social Awards

29. května - Galavečer Global Social Awards

Vstupenky na Galavečer, Pre-party Meet & greet a Talks Global Social Awards jsou k dostání v síti Goout https://goout.net/cs/jine-akce/galavecer-global-social-awards/suoae/+pulul/ .

Veškeré novinky o programu, hlasování a nově potvrzených hostech se fanoušci včas dozví na Instagramu @socialawards a webu Socialawards.global.

Kontakt:

Jitka Fürst, e-mail: press@socialawards.global

telefon: +420 603 176 797

Klíčová slova ČR-internet-lidé-společnost-Global Social Awards-firmy-Imedium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.