Kryptosměnárna OKEx vkládá důvěru do britského trhu navzdory nejistotám spojeným s brexitem

Valletta (Malta) 25. března 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Po zavedení obchodování britské libry (GBP) na obchodní platformě C2C (zákazník-zákazník), směňující standardní měny na tokeny, navštívila společnost OKEx, světově nejvýznamnější burza digitálních aktiv na světě, Velkou Británii a na večerní networkingové akci pořádané včera v Londýně diskutovala se skupinou technologických nadšenců o vývoji blockchainu v zemi.

Zasedání "mindxchange" se zúčastnilo několik předních kryptografů a zahájilo přínosný rozhovor, konkrétně o bariérách přijímání kryptoměn ve Velké Británii. Účastníci panelu, včetně Stephana Ifraha, generálního ředitele společnosti NapoleonX, Jacka Powera, zakladatele Crypto klubů, Petea Wooda, generálního ředitele CoinBurp, Gregpry Klumovova, generálního ředitele a zakladatele společnosti Stasis a Philippa Piepera, generálního ředitele a spoluzakladatele fondu Swarm Fund zdůraznili, že robustní regulační prostředí je klíčem k dalšímu vzestupu na trhu s digitálními aktivy. Vzhledem k tomu, že se ve Velké Británii a na celém světě rozšiřuje zavádění technologie blockchain, vyzývají k rychlému postupu, který by urychlil zavedení regulačního rámce.

Obchodování britské libry (GBP) na platformě C2C

Dále lídři v oboru kryptosměn zdůraznili, že je třeba vědět, že platforma OKEx C2C podporuje obchodování s Bitcoinem (BTC), Tetherem (USDT), Ethereum (ETH) a Litecoinem (LTC), obchodníci jsou oprávněni zadat pokyn s dokončením ověření KYC úrovně 1 a jsou oprávněným obchodníkem následně po propojení účtu s platným bankovním účtem ve Spojeném království a platným mobilním číslem.

Staňte se obchodníky na platformě OKEx - obchodujte lépe se znamenitými zkušenostmi

S exkluzivními výhodami oprávněných obchodníků umožňuje obchodování na platformě OKEx C2C využívat exkluzivní reklamní práva, mezi něž patří volná reklama a efektivní obchodování. Obchodníci zároveň obdrží známku ověření (modré zaškrtnutí), která je oficiálně uznává jako důvěryhodný obchodník. Dále získají zákaznický servis, který slouží k řešení jakýchkoli problémů v nejkratší možné době. Další informace o statutu obchodníka naleznete zde.

"Vždy bylo příjemné sledovat růst kryptokomunity. Spojené království má jednu z nejrychleji se rozvíjejících krypto komunit na světě. Když jsme si uvědomili tento obrovský potenciál, chtěli jsme podpořit potřeby zde, a proto jsme na naší platformě C2C zavedli obchodování s GBP," řekl Andy Cheung, ředitel operací společnosti OKEx. "Navzdory nejistotě spojené s brexitem jsme stále optimističtí vůči kryptotrhu, protože by to mohla být nová ekonomická příležitost pro evropské euro i britskou libru."

Odměny za obchodování GBP na platformě C2C

Na oslavu uvedení obchodování GBP na platformě C2C GBP zahájí společnost OKEx od dnešního dne do 26. března 2019 propagační akci. Prvních 200 obchodníků s nejméně 8 hodinami kumulativního času zadaného nákupu nebo prodeje GBP na platformě C2C bude odměněno 10 USDT (Tether).

Obchodníci mohou jednoduše zadat pokyn k nákupu nebo prodeji GBP (na jakémkoli obchodovaném páru). V rámci období propagační akce dosáhněte více než 8 hodin času zadané obchodní transakce. Bonus bude připsán na způsobilé účty OKEx do 12. 4. 2019. Pro podmínky promoční akce klikněte zde.

OMEZENÁ NABÍDKA - Zadejte pokyn k nákupu nebo prodeji GBP a získáte USDT!

O kryptosměnárně OKEx

OKEx je přední světová burza digitálních aktiv, která globálním obchodníkům s blockchainovou technologií nabízí služby obchodování s digitálními aktivy, jako je obchodování s tokeny, termínované obchody a tracker indexů. V současné době nabízí burza více než 400 párů tokenů a termínovaných obchodů, které uživatelům umožňují optimalizovat své strategie. Platforma poskytuje bezpečné, spolehlivé a stabilní prostředí pro obchodování s digitálními produkty, které slouží milionům zákazníků z více než 200 zemí.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/839902/OKEX_C2C_GBP_Market_Maker_Rewards.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/738615/OKEx_Logo.jpg

Kontakt: OKEx, Jennifer Chow, Jennifer.chow@okex.com, +852-9074-4908

Klíčová slova Malta-Británie-měna-trh-internet-burzy-brexit-firmy-OKEx

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.