Fotovoltaické moduly Suntech o celkovém výkonu 27 MW byly plně zprovozněny v rámci prvního velkého solárního projektu společnosti Shell, který vybudovala firma Biosar

Rotterdam ( Nizozemsko) 19. března 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Dědictví, tradice a inovace: Energetická symfonie

Moerdijk je jedním z největších petrochemických výrobních závodů v Evropě a Moerdijk Solar Park je jedním z největších solárních parků v Nizozemsku. Moduly v tomto solárním parku instaloval jeden z předních EPC dodavatelů solárních panelů společnost Biosar Energy (UK) Limited, člen skupiny AKTOR. V průběhu více než 12 let úspěšné spolupráce se společností Suntech společnost Biosar vyvinula, vyrobila, zkonstruovala a provozovala solární elektrárny s celkovým výkonem řádu GW, včetně některých referenčních projektů v tomto odvětví, například závod v Moerdijku. Moerdijk Solar Park byl navržen s 76 000 vysoce účinnými, monokrystalickými poločlánkovými solárními moduly dodávanými společností Suntech. Solární moduly společnosti Suntech vyráběné s přední technologii dorazily do přístavu v Rotterdamu v minulém roce v září a nyní produkují v maximální kapacitě přibližně 27 megawattů elektrické energie pro Moerdijk Solar Park společnosti Shell, což odpovídá spotřebě energie 9 000 holandských domácností. Uvádí se, že všechny solární moduly v tomto solárním parku podávaly vynikající výkon v oblasti optimalizace obvodů a snížení vnitřních ztrát, což je přičítáno neustálému úsilí o dosažení vynikající kvality ze strany společnosti, která vyžaduje, aby všechny vyráběné moduly prošly několika přísnými testy, které zajistí stabilní a bezpečný výkon.

Společnost Suntech byla jako přední značka v oblasti obnovitelných zdrojů energie vybrána společnostmi Shell (SNE) a Biosar Energy (UK) Limited, které jsou předními podniky ve svém oboru. Společnost Suntech, vedená filozofií managementu zaměřeného na zákazníka, přijala vylepšený způsob řízení, aby lépe sloužila svým zákazníkům. Zatímco společnost Suntech rychle reaguje na požadavky zákazníků na výrobní straně s rychlou implementací opatření, je také dobře známá pro své služby zákazníkům a spolehlivost. Se svým hlavním zaměřením na spokojenost zákazníků vytvořila společnost Suntech most komunikace mezi zákazníky a společností a pro jejich přiblížení vytvořila centra zákaznických služeb po celém světě.

Nová symfonie v komerční řadě společnosti Suntech, energetický přechod Solar Civilization, který přesouvá její zaměření na udržitelné životní prostředí, se osvědčila při spolupráci, jako je například solární elektrárna společnosti Shell v Moerdijku. Ze svého vedoucího postavení v globálním energetickém průmyslu společnost Shell aktivně prosazuje energetickou transformaci a uvádí příklady, jak by mohly tradiční energetické společnosti podporovat solární energii při řešení problému oxidu uhličitého v průmyslové výrobě.

Suntech je první fotovoltaická značka solárních modulů, kterou si společnosti Biosar a Shell vybraly jako důvěryhodného dodavatele. Společnost Suntech je přesvědčena, že bezproblémová spolupráce mezi společnostmi Shell, Biosar a Suntech položila základy pro další úspěchy. V Moerdijku fungovaly společně tradiční a nové energie takovým způsobem, jako hrála energetická symfonie. Tento odkaz by mohl pokračovat prostřednictvím dalšího růstu a inovací.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/836976/Suntech_Moerdijk_Solar_Park.jpg

KONTAKT: Truman, +86-13585097646

Klíčová slova Nizozemsko-energie-obchod-Suntech

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.