Společnost NetComm představila nový router pro průmyslový internet věcí k podpoře aplikací vyžadujících střední šířku pásma

Sydney 16. března 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost NetComm rozšířila své portfolio průmyslového internetu věcí (IIoT) o router pro průmyslový internet věcí pro technologii 4G LTE kategorie 1 (NTC-220), který bude poskytovat spolehlivé a bezpečné připojení střední šířky pásma pomocí univerzálně dostupných sítí LTE.

Představení připojení na bázi středně širokého pásma pro průmyslový internet věcí prostřednictvím routeru NTC-220 - nabízejícího rychlost v řádu několika Mbps - umožní rychlejší zavedení aplikací IIoT na trhu.

Kromě toho využití široce používané technologie LTE kategorie 1 v routeru NTC-220 bude také poskytovat téměř všudypřítomné síťové pokrytí, což umožní rozsáhlejší využití průmyslového internetu věcí.

Střední šířka pásma, kterou poskytuje router NTC-220, umožňuje rychlejší odesílání dat po síti a zároveň zajišťuje optimální životnost baterie, čímž zvyšuje životnost produktu.

Rychle rostoucí počet aplikací využívaných v prostoru průmyslového internetu věcí znamená větší počet požadavků na konektivitu pro koncové uživatele, a proto je třeba mít k dispozici širší řadu zařízení.

Pro splnění tohoto požadavku společnost NetComm rozšířila své portfolio průmyslového internetu věcí o router NTC-220, což znamená, že tato společnost nyní nabízí řešení průmyslového internetu věcí pokrývající aplikace s nízkou šířkou pásma NB-IoT, přes LTE kategorie-1, až po aplikace s vyšší šířkou pásma, které vyžadují pokročilejší možnosti technologie LTE kategorie-6.

Operační systém společnosti NetComm na bázi Linuxu pro zařízení NTC-220 také umožňuje tvůrcům řešení a systémovým integrátorům vytvářet vlastní aplikace pomocí sady SDK (Software Development Kit) společnosti NetComm, zatímco vestavěný systém GPS umožňuje zařízení NTC-220 sledovat pohyb vlastnictví odkudkoliv.

Els Baert, ředitel marketingu a komunikace společnosti NetComm uvedl:

„Společnost NetComm je velmi hrdá na to, že rozšířila svou produktovou řadu průmyslového internetu věcí uvedením routeru NTC-220, který bude poskytovat spolehlivou konektivitu s nejlepším výkonem ve své třídě a nabízí další střední šířku pásma pro podporu široké škály využití."

„Společnosti na celém světě se začínají probouzet k výraznému růstu produktivity, který je možný díky využití aplikací IIoT. Společnost Partner předpokládá, že globální trh průmyslového internetu věcí bude mít do roku 2021 hodnotu 123 miliard USD."

„Díky našim dlouhodobým zkušenostem v oblasti poskytování vysoce kvalitních produktů pro průmyslový internet věcí router NTC-220 umožní konektivitu přímo v tomto rychle se rozvíjejícím sektoru od prodejních automatů a bezpečnostních kamer až po zemědělské senzory a mnoho dalších."

O společnosti NetComm

NetComm (ASX: NTC) je globální vývojářská společnost, která překlenuje prostor mezi vláknem a domácností, zařízením nebo strojem. Ve světě, v němž je život všech připojených důležitý, jsou řešení pevného bezdrátového širokopásmové připojení, bezdrátového připojení M2M / průmyslových sítí IoT a vlákna k distribučním bodům (FTTdp) navržena speciálně pro náročné užívání. Ve společnosti NetComm chápeme, že žádné řešení není vhodné pro všechny. Každý operátor, poskytovatel a podnik je jiný, takže budujeme správná řešení VDSL, Gfast, 4G a 5G, abychom vyhověli specifickým síťovým, tržním a geografickým podmínkám po celém světě. Společnost NetComm byla založena v roce 1982 a je celosvětově uznávaným inovátorem v oblasti prvních datových komunikačních technologií na světě . www.netcommwireless.com

Materiály pro média:

https://www.dropbox.com/s/c95ybbugyigj2pi/NTC-220_SideAngle_6-WayTeminalBlock_Off.png?dl=0

https://www.dropbox.com/s/brzf5bsec4vhygt/NTC-220_SideAngle_Antennas_6-WayTeminalBlock_On.png?dl=0

Kontakt pro média:

Tony Brown

Head of Corporate Affairs, NetComm

E-mail: tony.brown@netcommwireless.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/836151/NetComm_Industrial_Internet_of_Things.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/737282/NetComm_Logo.jpg

Tony Brown, Tel: +61 419 77 55 09

Klíčová slova Austrálie-počítače-internet-NetComm

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.