Společnost MINELAB se vrací na veletrh IWA OutdoorClassics 2019 s nejnovější technologií

Cork (Irsko) 8. března 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Minelab - logo

Minelab - logo

Světový lídr v technologii detekce kovů představí na mezinárodní výstavě nejnovější produkty

Společnost Minelab představí na veletrhu IWA OutdoorClassics (Hala 6 / stánek 6-217), konaném v německém Norimberku ve dnech 8.-11. března, svou nejnovější technologii detekce kovů.

Na stánku společnosti Minelab budou vystaveny produkty pro každou úroveň detekce, od nedávno představeného, cenově dostupného detektoru GO-FIND 11, vhodného pro detektoristy všech věkových kategorií až po nejprodávanější EXCALIBUR II a CTX 3030, které jsou výjimečnými, vysoce výkonnými detektory pokladů. Minelab představí také jeden z nejnovějších detektorů kovů: EQU|NOX 800.

„EQU|NOX 800 je jedním z nejvyspělejších detektorů kovů, které jsou k dispozici pro hledání střeleckých nábojů, nožů, zbraní, klenotů, mincí a malých kovových úlomků. Je vodotěsný až do hloubky 3 metry, má rychlou obnovu a je určen pro všechny typy cílů a schopen pracovat ve všech typech půdních podmínek," zdůrazňuje Michelle Meyers, ředitelka globálního marketingu.

Všechny produkty společnosti Minelab jsou k dispozici prostřednictvím distribuční sítě společnosti: Global Dealer Network.

„Společnost Minelab se během posledních 35 let stala světovým lídrem v technologii detekce kovů, kterému důvěřují špičkové vojenské síly, archeologové a příznivci outdoorových sportů," říká Ben Harvey, výkonný viceprezident a generální ředitel pro Ameriku, Evropu a Rusko. „Jsme nadšeni, že se vracíme na veletrh IWA, protože oslavuje své 45. výročí."

Veletrh IWA OutdoorClassics je od roku 1974 považován za přední světový veletrh pro lov, střelecké sporty, vybavení pro venkovní aktivity a pro civilní a oficiální bezpečnostní aplikace.

O SPOLEČNOSTI MINELAB:

Minelab je australským, mnohonásobně oceněným podnikem, který úspěšně pronikl na světové trhy, aby získal vedoucí globální postavení v klíčových oblastech svého podnikání. Společnost sídlí v Mawson Lakes v Jižní Austrálii s regionálními kancelářemi v Corku v Irsku, Dubaji, Spojených arabských emirátech, Chicagu, USA a Itajai v Brazílii. Specializuje se na pokročilé elektronické technologie. Od svého vzniku v roce 1985 je společnost Minelab světovým lídrem v oblasti poskytování technologií detekce kovů pro vyhledání zlata, pokladů a odstraňování nášlapných min. Díky oddanosti výzkumu a vývoji a inovativnímu designu je dnes společnost Minelab významným světovým výrobcem ručních detektorů kovů. Za posledních 30 let společnost Minelab zavedla více inovací a praktických technologií než kterýkoli z jejích konkurentů a průmysl detekce kovů dovedl na novou úroveň dokonalosti. Minelab je součástí společnosti Codan Limited. Více informací o společnosti Minelab naleznete na webových stránkách minelab.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/827911/minelab_Logo.jpg

KONTAKT: Rocket Writers for Minelab, Rachelle Koenig, 773-255-7794, rocketwriter@gmail.com

Klíčová slova Irsko-kovy-hobby-Minelab

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.