CyberGym Europe mění jméno na CyberG Europe a.s.

Praha 8. března 2019 (PROTEXT)

Z původní CyberGym Europe, a.s. nyní vzniká CyberG Europe, a.s. Hlavním důvodem je rozšíření nabídky o další inovativní produkty, mezi které patří komplexní řešení kybernetické bezpečnosti specifických oborů nebo vzdělávací kurzy, ukončené mezinárodní certifikací.

"Kybernetické hrozby se dramaticky proměňují. Pokud se chcete udržet na špici, je třeba růst s oborem, rozšiřovat partnery, produkty, neustále se vzdělávat a hledat nová řešení," říká Martin Uher, předseda představenstva.

Nadále nabízíme tréninky zaměřené na kybernetickou bezpečnost a obranu, včetně strukturovaných, v reálném čase probíhajících útoků našich hackerů v tréninkové Aréně v Řitce u Prahy.

Máme silný auditorský a poradenský tým, který ovládá práci se standardy norem například ISO/IEC 27K, ale také související legislativu - např. zákon o kybernetické bezpečnosti nebo GDPR.

Zároveň rozšiřujeme naši nabídku o vzdělávací kurzy ukončené certifikací akreditované autority SEE Security a o další licencované služby jako je např. implementace CyberDome společnosti Rafael, která je autoritou, pověřenou vedením izraelského vládního CERT.

CyberG Europe, a.s.

Našim klientům poskytujeme ucelený vzdělávací program v oblasti bezpečnosti, kybernetické bezpečnosti a kybernetické obrany. Navrhujeme a dodáváme strategické i detailní studie vzdělávání, obsah edukačních programů, ale také workshopy, audity, poradenství a tvorbu strategií.

Kontakt:

Hana Petříková

Public Relations & Marketing

hana.petrikova@cybergeurope.com

tel.: 720 458 202

Klíčová slova ČR-počítače-bezpečnost-firmy-CyberG Europe-CyberGym Europe

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.