Společnost Risen Energy podepsala s OPDEnergy dohodu o dodávkách pro projekt o výkonu 261 MW

Ning-po (Čína) 5. března 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Jde o další příklad expanze společnosti Risen Energy na španělský trh.

Přední čínská fotovoltaická společnost obchodovaná s akciemi typu A, Risen Energy Co., Ltd., nedávno podepsala se společností OPDEnergy smlouvu o spolupráci na projektu o výkonu 261 MW. Podle smlouvy čínská společnost poskytne vysoce výkonné moduly potřebné pro několik elektráren, které budou vybudovány společností OPDEnergy. Tato smlouva, která je pro Risen Energy další velkou objednávkou ze Španělska, je dalším příkladem rostoucí přítomnosti společnosti Risen Energy na španělském trhu.

V případě tak rozsáhlého projektu čelí Risen Energy řadě výzev, např. dodací lhůta, cena a kvalita podle technických požadavků a další. Zhao Zelin, viceprezident prodeje společnosti Risen Energy, uvedl: „Vždy jsme byli silně přesvědčeni, že kvalita produktů je klíčem k získání vrcholné pozice při rozvoji fotovoltaického průmyslu. Přestože je dodací termín těsný, zaručujeme vysokou kvalitu našich komponentů a všech služeb." Společnost Risen Energy se spoléhá na model strukturovaného technického řízení jakosti a je plně přesvědčena, že v rámci dohodnutého časového horizontu poskytne zákazníkům vysoce výkonné a kvalitní komponenty, zajistí bezproblémové a včasné připojení k síti a maximalizuje návratnost pro investory projektů.

Pan Luis Cid, generální ředitel společnosti OPDE, uvedl: „Důvody, proč jsme si vybrali společnost Risen Energy jako svého partnera pro tento evropský projekt, zahrnují rychlou expanzi tohoto podniku na celém světě a solidní finanční management podporovaný silnými inovacemi a schopnostmi v oblasti výzkumu a vývoje. Jsme přesvědčeni, že mezinárodní zkušenosti společnosti Risen Energy z několika posledních let prospějí naší spolupráci a současně položí pevný základ pro budoucí společné úsilí." K dnešnímu dni překonal globální výkon projektů společnosti Risen Energy milník 5 GW. Obě solární elektrárny o výkonu 40 MW a 63 MW, které společnost Risen Energy vybudovala a provozuje v Kazachstánu, získaly financování od Evropské banky pro obnovu a rozvoj (EBRD) a poskytují trvalý podnět pro vytvoření významné přítomnosti společnosti na mezinárodním trhu. V současné době překračuje průměrná účinnost oboustranných pasivovaných PERC článků AlOx společnosti Risen Energy 22,2 %, přičemž nejvyšší účinnost článků ve výrobní kvalitě dosahuje 22,51 %, což je dalším silným důvodem úspěchu společnosti na světových trzích.

Společnost Risen Energy se do budoucna chce spoléhat na své evropské a latinskoamerické týmy, aby pokračovaly ve využívání celého evropského trhu se Španělskem jako centrálním působištěm. Společnost zároveň využije výhod lokality Španělska na trhu Latinské Ameriky s cílem dále rozvíjet jihoamerický trh v rámci snahy společnosti o rozšíření globální působnosti.

KONTAKT: Tina Feng, +86-13736192549, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-obchod-Risen Energy Co., Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.