Sunil Prashara byl jmenován do funkce nového prezidenta a generálního ředitele organizace Project Management Institute

Filadelfie 5. března 2019 (PROTEXT/ots)

Sunil Prashara, prezident a generální ředitel organizace Project Management Institute

Sunil Prashara, prezident a generální ředitel organizace Project Management Institute

Organizace Project Management Institute (PMI) dne oznámila, že její správní rada jmenovala s okamžitou účinností nového generálního ředitele a prezidenta společnosti. Stal se jím Sunil Prashara, který ve své nové funkci bude řídit globální organizaci PMI, která poskytuje služby více než 3 miliónům odborníků prakticky ve všech zemích světa. V úzké spolupráci se správní radou bude Sunil Prashara dohlížet nad realizací nového strategického plánu PMI a povede naší organizaci nové budoucnosti, kde i nadále hodláme pomáhat miliónům projektových specialistů z celého světa urychlit jejich pracovní postup a uvést jejich myšlenky a nápady v život.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst zde: https://www.businesswire.com/news/home/20190304005698/en/

“Organizace PMI má za sebou 50 úspěšných let na poli zlepšování globálního řízení projektů a těšíme se na nové směřování v dalších 50 letech a snad i více,” řekl Randall T. (Randy) Black, P. Eng., PMP, předseda představenstva PMI. “Díky tomu, že má Sunil globální zkušenosti s digitální transformací dnešní společnosti a sdílí s firmou PMI stejné hodnoty, byl pro nás přirozenou volbou do funkce nového generálního ředitele. Pod jeho vedením tak zahajujeme novou éru lepší a transparentnější spolupráce s našimi členy, dobrovolníky a akcionáři s cílem podpořit práci PMI a zajistit rozšiřování hodnot, které v oblasti projektového řízení nabízíme, do celého světa.”

Sunil má více než 30 let zkušeností s manažerskou prací, které si do firmy PMI přináší a má za sebou úspěšné projekty v oblasti zavádění nových strategií, změn a plnění cílů v oblasti růstu a ziskovosti v řadě mezinárodních firem.

“Technologie mění způsob podnikání doslova rychlostí blesku. Těším se na práci s týmem v organizaci PMI a naším společným úkolem bude plnit nové smělé strategické cíle naší organizace, zlepšit naše technologické schopnosti a možnosti, abychom se dokázali vypořádat se změnou způsobu práce a mohli našim členům, dobrovolníkům a profesionálům z oblasti projektového řízení nabízet špičkové služby a vysoké hodnoty i v následujících letech,” řekl Sunil. “Ve své práci pro velké nadnárodní firmy jsem z první ruky viděl, jakou sílu má projektové řízení a jak dokáže zajistit úspěch nejen jednotlivcům, ale i celým organizacím.”

Před příchodem do firmy PMI zastával Sunil pozici generálního ředitele ve společnosti i1too Ltd ve Velké Británii, což je obchodní akcelerátor pro digitální startupy, kterou v roce 2016 Sunil založil a pomohl zajistit její mezinárodní růst. Ještě předtím pracoval jako generální ředitel ve firmě Expereo International a zastával také řadu manažerských pozic ve firmách z oboru informačních a komunikačních technologií. Jeho skvělé mezinárodní a multikulturní zkušenosti s řízením obchodu, provozu, marketingu a digitální transformace využívaly firmy jako Vodafone, Nokia, Accenture a Perot Systems (NTT). Jako podnikatel získal také rozsáhlé zkušenosti s projektovým řízením a rozumí perspektivě „zvenku - dovnitř“, kterou se firma PMI snaží celosvětově zavádět.

O Project Management Institute (PMI)

Project Management Institute (PMI) je přední světová organizace pro všechny, kteří uvažují o tom, vnést do své profese projektové a programové řízení nebo management portfolia. Společnost PMI byla založena v roce 1969 a je přínosem pro více než tři miliony profesionálů, kteří pracují v téměř každé zemi na světě prostřednictvím globálního prosazování, spolupráce, vzdělávání a výzkumu. Pomáháme v kariérním růstu, zlepšujeme úspěch organizací a dále zdokonalujeme profesi projektového manažera prostřednictvím světové uznávaných standardů, certifikací, komunit, nástrojů, akademického výzkumu, publikováním, kurzy pro rozvoj profesionálů a příležitostem k setkávání. Společnost ProjectManagement.com jako součást skupiny PMI vytváří online globální komunitu, která přináší více zdrojů, lepší nástroje, rozsáhlejší sítě a širší perspektivy.

Navštivte nás na webových stránkách www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute nebo na Twitteru @PMInstitute.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190304005698/en/

Kontaktní informace

Karen Flanagan

+1 610-356-4600 x1092

Karen.flanagan@pmi.org

Zdroj: Project Management Institute (PMI)

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-trh-služby-Project Management Institute

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.