Oceněná nemovitost z oblasti Las Olas Isles ve Fort Lauderdale, která se nachází na místě bývalé nemovitosti vlastněné zesnulým Waynem Huizengou, bude vydražena

New York (USA) 4. března 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Na návrhu nemovitosti se podíleli zesnulý umělec z Buckinghamského paláce Leonard Pardon, architekt Jeffrey W. Smith a newyorská návrhářka interiérů Bunny Williams.

Pobřežní nemovitost o ploše překračující 1600 metrů čtverečních, vybudovaná na pozemku dříve vlastněném zesnulým miliardářem Waynem Huizengou, bude prostřednictví aukčního domu Concierge Auctions prodána v dubnu. Nemovitost Casa Bella Fortuna se nachází na soukromém vyvýšeném poloostrově Las Olas Isles v blízkosti centra Fort Lauderdale. V současnosti je oceňována na 36,25 milionu USD a bude prodána v absolutní dražbě ve spolupráci s hvězdou a výkonnou producentkou televizní show Hot Listings Miami Katrinou Campins ze společnosti Campins Company. Nabídka bude otevřena ve dnech 9.-12. dubna na webových stránkách conciergeauctions.com. Prodejce zváží možnost přijetí části konečné prodejní ceny v kryptoměně Bitcoin.

"Nemovitosti u atlantické dálnice Intracoastal, jako je tato, jsou považovány za klenoty Fort Lauderdale, které nabízejí větší hodnotu než pobřežní nemovitosti," uvedla paní Campins. „Exkluzivní komunita oblasti Las Olas přitahující ředitele významných podniků, technologické podnikatele, manažery hedgeových fondů a hudební producenty představuje symbol luxusního životního stylu."

Stavba nemovitosti na adrese 534 Bontona Avenue byla dokončena v roce 2015 místním podnikatelem a investorem Jimem Barnettem, který původní nemovitost koupil od pana Huizengy a byl inspirován ke stavbě ve stylu Dóžecího paláce v Benátkách. Rezidence, která získala 13 architektonických a návrhářských ocenění za své řemeslné zpracování a zahradnické úpravy, se může pochlubit ručně malovanými nástěnnými malbami od zesnulého umělce Buckinghamského paláce Leonarda Pardona, architektonickými detaily známého architekta Jeffreyho W. Smitha a návrhy interiéru od newyorské návrhářky Bunny Williams. 27 pokojový komplex má apartmá s pěti ložnicemi s vlastním balkony, bezpečnostní místnost, posilovnu, masážní místnost, tělocvičnu pro jógu a dvě domácí kanceláře.

Venkovní vybavení zahrnuje bazén se slanou vodou, kuchyň, prostor pro tenisové/basketbalové hřiště, golfové jamkoviště, prostor pro stavbu třípokojového apartmánu pro hosty, nábřeží o délce 230 metrů a přístaviště o délce 106 metrů pro zakotvení obrovské jachty.

„Navzdory své velkoleposti nabízí Casa Bella Fortuna příjemné a relaxační prostředí," řekl pan Barnett. „Naší vizí bylo vytvořit okázalou nemovitost a pro realizaci této vize jsme vybrali nejlepší možný tým."

Nadcházející dražba následuje po nedávném prodeji nemovitosti Playa Vista Isle v nedalekém Hillsboro Beach, která ustanovila rekord nejvyššího prodeje dosaženého v aukci v USA a také nejvyšší prodej v okrese Broward.

Další informace naleznete na webových stránkách ConciergeAuctions.com nebo na tel. +1.212.202.2940.

Kontakt:

Kari Neering kari@relevanceinternational.com

Chanelle Kasik chanelle@relevanceinternational.com

(212) 257-1500

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/830176/Concierge_Auctions_Casa_Bella_Fortuna.jpg

Klíčová slova USA-reality-obchod-Concierge Auctions

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.