Společnost Candela představí na výročním zasedání Americké akademie dermatologie 2019 (AAD) svou novou firemní identitu

Wayland (Massachusetts) 1. března 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Nová značka odráží závazek k vědě, výsledkům, důvěře

Syneron-Candela, přední světová společnost v oblasti estetických zařízení, dnes oznámila, že změnila název společnosti na Candela a nový firemní branding představí na výročním zasedání Americké akademie dermatologie (AAD) ve Washingtonu DC v období od 1. do 5. března 2019. Nová podniková identita odráží sjednocení značek Syneron a Candela a je navržena tak, aby podporovala pokračující růst na světového trhu jako jeden jednotný subjekt.

Společnost Candela, založená v roce 1970, má dlouhou historii technologických inovací a přináší na trh to nejlepší v oblasti energetických přístrojů pro estetickou medicínu. „Nové představení společnosti jako Candela a věrnost pilířům značky, tedy vědě, výsledkům a důvěře, odráží náš závazek k zásadám společnosti Candela týkající se bezpečnosti, účinnosti a spolehlivosti. Odráží také náš závazek k posílení důvěry v rámci dlouhodobých partnerství, které si společnost Candela vybudovala s lékaři, jejich praxí a pacienty, které léčí," říká Geoffrey Crouse, generální ředitel společnosti Candela. Nová identita značky společnosti Candela začne platit dnes se spuštěním nových firemních webových stránek www.candelamedical.com, novými marketingovými materiály, tiskovými, digitálními a veřejnými kampaněmi. V průběhu roku budou přibývat další aktivity zaměřené na nové pacienty, lékaře a ordinace.

„Vědecká důkladnost, klinické výsledky a budování důvěryhodných partnerství s lékaři jsou stejné hodnoty, které v průběhu let vedly ke vzniku historického vedoucího postavení společnosti Candela. Kombinace nového řízení společnosti Candela, inovace produktů, jako je systém Vbeam Prima spolu s hodnotami společnosti Candela, je silnou výchozí pozicí umožňující pokračující růst a současně ji činí ještě důvěryhodnějším partnerem provozoven estetické medicíny v celosvětovém měřítku," uvedl MUDr. Eric Bernstein, dermatolog z Ardmore v Pensylvánii, který je také předsedou Rady lékařů společnosti Candela.

Kromě představení nové vizuální identity značky budou produkty a technologie společnosti Candela s důrazem na klinické výsledky prezentovány během 18 klinických prezentací a vzdělávacích kurzů v akademii AAD. Společnost Candela také představí své nejnovější výrobky - systémy Vbeam® Prima a Nordlys. Zařízení Vbeam Prima je pokročilý 595 nm impulzní barvicí laser (PDL). S přidáním vlnové délky 1064 nm a mnoha dalšími novými funkcemi zaměřenými na uživatele je zařízení Vbeam Prima schopné účinně léčit širokou řadu kožních onemocnění, včetně: růžovky obličeje, naevus flammeus (ohně), akné, žilek na obličeji, nohou a pavoučích žilek, jizev, benigní pigmentové léze a vrásek, bradavic, strií a pigmentových skvrn.

Zařízení Nordlys je multiplatformní, multi-technologickou IPL a Nd:YAG platformou pro vaskulární a pigmentované léze, stejně jako odstranění chloupků. Systém Nordlys také nabízí dělený nástavec 1550 nm pro regeneraci pokožky. Oba přístroje budou jako součást celého portfolia produktů společnosti Candela vystaveny na výročním zasedání AAD 2019 na stánku Candela (# 2137). Více informací o zařízeních Vbeam Prima a Nordlys a portfoliu společnosti Candela naleznete na webových stránkách www.candelamedical.com.

O společnosti Candela®

Společnost Candela se sídlem ve Waylandu v Massachusetts je přední americká společnost v oblasti estetických zařízení. Technologie společnosti umožňuje lékařům poskytovat pokročilé řešení pro širokou škálu lékařsko-estetických aplikací včetně odstraňování chloupků, redukce vrásek, odstraňování tetování, léčení žen, obnovy obličeje, traumatického léčení a chirurgické úpravy jizev, konturování těla, zlepšení vzhledu pleti prostřednictvím léčby benigních vaskulárních a pigmentovaných lézí a léčby akné, žil a celulitidy. Candela nabízí široké portfolio důvěryhodných a nejmodernějších produktů, včetně zařízení Vbeam®, Gentle Family®, CO2RE®, CO2RE Intima®, Profound®, el?s Plus®, PicoWay®, UltraShape®, VelaShape®, IPL a dalších laserových platforem. Společnost, kterou v roce 2017 převzala společnost Apax Partners, prodává své produkty a poskytuje služby na podporu svých produktů v 86 zemích. Má pobočky ve Spojených státech, Austrálii, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Hongkongu, Izraeli, Itálii, Japonsku, Portugalsku, Španělsku a Velké Británii a využívá síť mnoha mezinárodních distributorů.

Kontakt:

EvolveMKD

candela@evolvemkd.com

646-517-4220

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/827799/Candela_Logo.jpg

Klíčová slova USA-zdraví-kosmetika-trendy-Candela

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.