Společnost HT-SAAE na veletrhu PV Expo v Tokiu vystaví nové vysoce účinné solární moduly s technologií Multi-Busbar

Tokio (Japonsko) 1. března 2019(PROTEXT /PRNewswire)

Pan Ruan Zhongli představuje moduly řady Multiway zákazníkům

Pan Ruan Zhongli představuje moduly řady Multiway zákazníkům

Společnost Shanghai Aerospace Automobile Electromechanical Co., (HT-SAAE nebo „Společnost") (600151.SH), přední světový výrobce fotovoltaických produktů, představí svou nejnovější řadu modulů s vysokou účinností na veletrhu PV Expo v Tokiu od 27. února do 1. března.

Společnost HT-SAAE vystaví svůj nový modul řady „Multiway Series", který je vybaven technologií multi-busbar (MBB) a poskytuje pokročilý elektrický výkon a nižší riziko mikrotrhlin. Výkon 72článkového modulu může dosahovat až 400 W.

„Jsme nadšeni příležitostí předvést na veletrhu PV Expo naše nové vysoce účinné fotovoltaické moduly MBB," řekl Ruan Zhongli, generální ředitel FV divize společnosti HT-SAAE. „Solární technologie vyvíjíme od šedesátých let a do výzkumu a vývoje každoročně investujeme 60 milionů RMB (8,9 milionu USD). Nadále budeme využívat naše rozsáhlé zkušenosti, stejně jako naše výzkumné a výrobní kapacity, abychom dodávali stále výkonnější produkty, které uspokojí potřeby trhu."

Modul řady Multiway Series má samočisticí design. Ve snaze pomoci uživatelům ušetřit náklady na čištění je modul navržen tak, aby snižoval zastínění na povrchu modulu způsobené prachem, deštěm a sněhem, což může zvýšit výkon při výrobě elektrické energie a snížit její úniky. Díky své životnosti může být modul využíván v různých prostředích, včetně solárních farem a běžných střešních ploch. Společnost také vyvinula moduly s dvojitým sklem, které splňují potřeby velkých solárních farem.

Společnost HT-SAAE, která byla založena v roce 1998, vynakládá úsilí na vývoj a výrobu solárních článků, akumulátorů a svého systému „ukládání fotovoltaické energie". Její pobočka v Japonsku obsluhuje místní trh již šest let. Společnost má s veletrhem PV Expo v Japonsku spojenu delší historii, kdy zde představovala své moduly typu N a PERC moduly v roce 2015 a 2017.

Počínaje koncem devadesátých let společnost HT-SAAE realizovala na domácích a zahraničních trzích více než 600 solárních projektů. Vysoce výkonné fotovoltaické moduly vyráběné společností HT-SAAE zajišťují stabilní provoz elektráren na celém světě již 20 let.

O společnosti HT-SAAE

Shanghai Aerospace Automobile Electromechanical Co., Ltd (HT-SAAE) je dceřinou společností společnosti China Aerospace Science and Technology Corporation (CASC) a společností ze seznamu Fortune 500. Společnost založená v roce 1998 a veřejně obchodovaná na Burze cenných papírů v Šanghaji (600151.SH), se zaměřuje na novou solární energii, autodíly a nové využití materiálů. V roce 1999 zahájila společnost HT-SAAE komerční využití solární technologie. K dnešnímu dni vyvinula zcela integrovaný dodavatelský řetězec fotovoltaického průmyslu (křemík, panely, solární články, fotovoltaické moduly a systémy) a na globálním trhu dodává fotovoltaické výrobky nejvyšší kvality. V roce 2014 byla společnost HT-SAAE uvedena jako jeden z 10 největších čínských dodavatelů solárních modulů a v následujících třech letech byla agenturou Bloomberg New Energy Finance (BNEF) uznána jako výrobce modulů nejvyšší kvality (Tier 1).

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/827712/HT_SAAE.jpg

KONTAKT: Tingting Chen, +86 139 1807 3519

Klíčová slova Japonsko-energie-obchod-HT-SAAE

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.