Společnost Minelab se vrací na akci Detectival 2019 jako titulní sponzor

Cork (Irsko) 28. února 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Minelab - logo

Minelab - logo

Třetí rok společnosti Minelab v roli titulního sponzora akce Detectival

Minelab, světový lídr v technologii detekce kovů bude titulním sponzorem akce Detectival 2019 konané od 13. do 16. září v Oxfordshire ve Spojeném království. Detectival je každoroční událost vytvořená pro setkání světa detekce kovů na ploše 1000 akrů s 600 akry neprobádané, prohledávatelné půdy. Tato akce bude již třetím rokem s účastí společnosti Minelab, druhým rokem v roli titulního sponzora.

„Společnost Minelab je nadšená, že se na akci Detectival 2019 vrací jako titulní sponzor. Naše účast v posledních dvou letech nám poskytla skvělou příležitost setkat se s novými i dlouholetými uživateli produktů Minelab z celé Evropy," říká Ben Harvey, viceprezident společnosti a generální ředitel pro Ameriku, Evropu a Rusko. „Celý tým akce Detectival neúnavně pracuje, aby zajistil nejlepší možné zkušenosti, a my se velmi těšíme na to, co můžeme v letošním roce nabídnout."

Akce Detectival vyrostla ze setkání britských detektoristů na akci shromažďující skupiny detektoristů z celého světa, výrobců a obchodníků. Událost zahrnuje zábavu, gastronomické služby a rozlehlý pozemek pro hledání kovů. Více informací o akci Detectival 2019 naleznete na webových stránkách Detectival.com.

O SPOLEČNOSTI MINELAB:

Minelab je australským, mnohonásobně oceněným podnikem, který úspěšně pronikl na světové trhy, aby získal vedoucí globální postavení v klíčových oblastech svého podnikání. Společnost sídlí v Mawson Lakes v Jižní Austrálii s regionálními kancelářemi v Corku v Irsku, Dubaji, Spojených arabských emirátech, Chicagu, USA a Itajai v Brazílii. Specializuje se na pokročilé elektronické technologie. Od svého vzniku v roce 1985 je společnost Minelab světovým lídrem v oblasti poskytování technologií detekce kovů pro vyhledání zlata, pokladů a odstraňování nášlapných min. Díky oddanosti výzkumu a vývoji a inovativnímu designu je dnes Minelab významným světovým výrobcem ručních detektorů kovů. Za posledních 30 let společnost Minelab zavedla více inovací a praktických technologií než kterýkoli z jejích konkurentů a průmysl detekce kovů dovedl na novou úroveň dokonalosti. Minelab je součástí společnosti Codan Limited. Více informací o společnosti Minelab naleznete na webových stránkách minelab.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/827911/minelab_Logo.jpg

KONTAKT: Rocket Writers for Minelab, Rachelle Koenig, 773-255-7794, rocketwriter@gmail.com

Klíčová slova Irsko-kovy-hobby-Minelab

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.