Luxusní vila v hodnotě 35 milionů USD ve světoznámém thajském letovisku oblíbeném mezi celebritami a aristokraty bude prodána v dražbě prostřednictvím aukčního domu Concierge Auctions

Londýn (Británie) 27. února 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Amanpuri villa

Amanpuri villa

Přední světový aukční dům Concierge Auctions bude prodávat luxusní vilu v Amanpuri, mnohonásobně oceněném vlajkovém hotelu a plážovém letovisku slavného Aman Resorts, který se nachází v thajském Phuketu. Nemovitost, která byla dříve prodávána za 35 milionů USD, bude 29. března (28. března v USA) prodávána za částku 17,75 milionu USD a výše. Dražba bude otevřena od 23. března (22. března v USA).

Vila o rozloze 4 298 metrů čtverečních (46 263 čtverečních stop) nabízí ohromující venkovní prostor pro volný čas s otevřeným výhledem na oceán, včetně prostorných obývacích pokojů a jídelen, velké kuchyně, vnitřních stolovacích místností a altánu u bazénu. Sedm ložnic této vily je uspořádáno ve čtyřech samostatných pavilonech obklopujících soukromý bazén s dlaždicovým obkladem. Všechny koupelny jsou vybaveny v lázeňského stylu a hlavní apartmá má dokonce vlastní kadeřnický salon. Tato nemovitost je krásně zařízena starožitnostmi a uměleckými díly, pečlivě naaranžovanými architektem rezortu Edem Tuttlem.

Letovisko Amanpuri má výhled na Pansea Beach, nejvíce vyhledávanou pláž v Phuketu díky svému soukromí, a nabízí vybavení resortu odpovídající jeho ikonickému statutu, včetně lázní, oceněných restaurací, studia pro pilates a jógu, plážového klubu a špičkové bezpečnosti.

Z Amanpuri mohou hosté jednoduše navštívit jeden z 30 buddhistických chrámů na ostrově nebo využít plachtění, windsurfingu, šnorchlování, vodního lyžování a vyhrazeného dětského bazénu na pláži letoviska. K dispozici je sedm nejvýše hodnocených golfových hřišť, všechny do 35 minut jízdy z vily, tři dobře vybavené přístaviště v Phuketu jsou v dosahu 30minutové jízdy a nabízejí doky pro rezidenty, kteří chtějí prozkoumat Andamanské moře na palubě své soukromé jachty.

Do Amanpuri se dostanete za pouhých 30 minut po silnici z mezinárodního letiště Phuket. Odtud trvá let do Singapuru 1 hodinu 45 minut, do Dubaje 6,5 hodiny, do Tokia 9 hodin a do Londýna 14 hodin.

Charlie Smith, strategický poradce aukčního domu Concierge Auctions, uvedl: „Je to privilegium, že můžeme pracovat v rámci jednoho z nejlepších středisek světa. V uplynulém desetiletí se na otevřený trh dostala pouze jedna nemovitost z Amanpuri, což je důkazem jedinečné povahy tohoto prodeje. Prestiž spojená se značkou Amanpuri vzbudí mezi příznivci tohoto resortu mimořádný zájem."

Tato dražba vily Amanpuri je součástí kolekce Global March společnosti. Klikněte zde pro více informací nebo si prohlédněte celou sbírku zde. Nemovitost je přístupná pro prohlídku po sjednání schůzky.

Kontakt: Alice Lacey alice@relevanceinternational.com

+442038688700

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/827158/Villa_Amanpuri_CONCIERGE.jpg

Klíčová slova Británie-reality-obchod-Concierge Auctions

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.