Projekt společnosti Risen Energy v Mexiku o výkonu 117 MW je průlomový a urychluje její globální expanzi

Ning-po (Čína) 27. února 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Risen Energy Co., Ltd. nedávno oznámila, že její projekt o výkonu 117 MW v Mexiku byl průlomový a představuje formální vstup výrobce solárních panelů do fáze rozšiřování působnosti. Průlomového ceremoniálu se spolu s obchodními a vládními představiteli zúčastnili také guvernér státu Durango, Jose Rosas Aispuro Torres, prezidentka města Canatlan, Dora Elena Gonzalez Tremillo a prezident společnosti Risen Energy pan Wang Hong. Komplexní možnosti společnosti Risen Energy zahrnující široké uznání značky a účinnost její výrobní kapacity byly klíčovými faktory, které vedly k tomu, že společnost dokáže realizovat smlouvu o výstavbě rozsáhlé solární elektrárny v Mexiku.

Očekává se, že zařízení s celkovým instalovaným výkonem 117 MW každoročně dodá v Mexiku 269 068 MWh zelené elektřiny. Po podrobném rozboru a průzkumu v terénu společnost Risen Energy, dodavatel FV modulů a EPC dodavatel projektu, poskytne vysoce účinné moduly s mnoha výhodami, včetně vysokého výstupního výkonu, vysoké efektivity výroby elektrické energie a odolnosti vůči vysokým teplotám, což zajistí přizpůsobení zařízení náročnému a měnícímu se klimatickému prostředí.

V posledních letech se mexický trh s čistou energií rychle rozvinul a tento region se svými rozsáhlými příležitostmi stal atraktivním investičním cílem pro domácí i zahraniční investory. Společnost Risen Energy díky příznivé lokální rozvojové politice vybudovala na tomto trhu stabilní účast. Mezi projekty, na kterých se společnost Risen podílí, patří dříve plánované zařízení v Durangu o výkonu 300 MW, které je již v první etapě výstavby. Po dokončení bude zařízení představovat jednofázovou fotovoltaickou elektrárnu s nejvyšší instalovanou kapacitou nejen v Mexiku, ale v celé Latinské Americe.

Prezident společnosti Risen Energy pan Wisen Hong, uvedl: „Naše společnost neustále rozšiřuje svou expanzi v Mexiku. Díky této spolupráci s několika dalšími společnostmi se společnost Risen Energy aktivně učí od svých partnerů a neustále zdokonaluje své vlastní silné stránky v rámci snahy přinášet vysoce kvalitní, udržitelnou a obnovitelnou energii do Mexika, Latinské Ameriky a světa a vytvářet zdravý a udržitelný nový ekosystém."

KONTAKT: Tina Feng, 86-574-59953077

Klíčová slova Čína-energie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.