Společnost JA Solar dodala všechny moduly pro první PERC solární elektrárnu ve Vietnamu

Peking (Čína) 23. února 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost JA Solar Co., Ltd., přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů, oznámila, že dodala všechny moduly PERC o celkovém výkonu 48,3 MW pro solární elektrárnu BP Solar 1 ve Vietnamu. Tato elektrárna představuje první projekt země, který využívá moduly PERC. Navíc je důležitým krokem v oblasti využívání vysoce účinných solárních modulů ve Vietnamu a dalších oblastech jihovýchodní Asie a má velký význam pro rozvoj obnovitelné energie v regionu.

Solární elektrárna, která se nachází v provincii Ninh Thuan, je vyvíjena a budována společností Bac Phuong Joint Stock Company (EPC kontraktor), známým podnikem zabývajícím se obnovitelnými zdroji energie ve Vietnamu. Při instalované kapacitě 48,3 MW se předpokládá, že zařízení bude vyrábět 80 milionů kWh elektřiny a sníží emise oxidu uhličitého o 79 760 tun ročně. Společnost JA Solar úzce spolupracovala s firmou Bac Phuong Joint Stock Company a dokončila dodávky modulů a výstavbu projektu před plánovaným termínem. Dne 20. ledna 2019 byla elektrárna úspěšně připojena k národní rozvodné síti Vietnamu a uvedena do provozu.

Projekt se nachází v tropické nížinné pobřežní oblasti. Drsné prostředí v oblasti (včetně vlhkého tepla, solného a alkalického prostředí a silného větru) stanovilo přísné požadavky na kvalitu solárních modulů. Solární moduly JA Solar prošly přísnými zkouškami dlouhodobé spolehlivosti a přizpůsobivosti k přírodním podmínkám, mají také vynikající odolnost vůči útlumu PID, solné korozi a tlaku větru a poskytují silnou záruku zajištění stability systému elektrárny a optimalizace výroby energie.

Pan Jin Baofang, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar, řekl: „Společnost JA Solar se bude i nadále zaměřovat na technologické inovace a zlepšování kvality výrobků, aby uspokojila rozmanité potřeby našich globálních zákazníků a podpořila rozvoj obnovitelných energií na celém světě."

KONTAKT: Xiaorui Sun, +86-10-6361-1888 x1698, bj.sunxr@jasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-solární-JA Solar Co., Ltd.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.