Rakouská Bundesliga uzavřela partnerství se společností STATS a využívá pokročilá řešení výkonnosti týmů

Londýn (Británie) 13. února 2019 (PROTEXT/BusinessWire)

Čtyřletá dohoda přináší ÖFBL nejsilnější nástroje hloubkové analýzy ve svém oboru.

STATS, přední světová společnost v odvětví sportovních dat a zpravodajství, oznámila uzavření nového partnerství s rakouskou Bundesligou (ÖFBL) a poskytnutí pokročilého řešení pro analýzu týmové výkonnosti lize.

Čtyřletá dohoda platí od začátku sezony 2018/2019. Poskytuje týmům ÖFBL přístup k sadě řešení společnosti STATS, včetně STATS Tier6+ DataTM, sledování dat STATS SportVU a STATS Edge Viewer. Řešení STATS SportVU a STATS Tier 6+ poskytují týmům nejpodrobnější pokrytí jednotlivého živého zápasu, včetně více než 2700 samostatných událostí během hry. ÖFBL má přístup také k nástroji STATS Edge Viewer, který poskytuje video analýzu her a doporučené náměty sestavené metrikou intenzity nasazení na základě nástrojů umělé inteligence společnosti STATS.

"Jsme nadšeni, že jsme navázali tento vztah s ÖFBL a že můžeme týmům a ligové sportovní divizi poskytovat pokročilé nástroje pro analýzu výkonnosti," řekl Ryan Paterson, vedoucí globální zástupce společnosti STATS. "Díky využití řešení STATS SportVU a STATS Tier 6+ Data mohou týmy rozdělit zápasy na nejpodrobnější možné části, využít údaje ze sledování a zlepšit celkovou výkonnost a rozvoj hráčů. Video náměty na základě analýzy umělou inteligencí poskytují trenérům a analytikům silnější nástroje pro zlepšení hry."

Christian Ebenbauer, generální ředitel rakouské Bundesligy: "Společnost STATS je mezinárodním průkopníkem v odvětví určování polohy a sledování dat. Poprvé máme téměř kompletní datové pokrytí ligy, což představuje vysokou hodnotu, zejména pro sportovní divize. Jsme rádi, že díky tomuto partnerství můžeme učinit obrovský krok vpřed v oblasti analýzy hry a rozvoje hráčů."

Další informace o produktech STATS Football najdete na adrese: https://www.stats.com/football/

O společnosti STATS

STATS je přední světová společnost v odvětví sportovního zpravodajství, která působí v průsečíku sportu a techniky. Nejvíce inovativní značky na světě, technologické společnosti, sdružení a desítky týmů účastnících se mistrovství světa spoléhají na společnost STATS na své cestě k vítězství. Společnost STATS kombinuje nejrychlejší a nejpřesnější datovou platformu ve svém oboru s video analýzou, sportovním obsahem a výzkumem, sledováním hráčů, nejnovějšími technologiemi umělé inteligence (AI) a strojovým učením. Tyto metody poskytují jedinečná řešení výkonnosti pro média a týmy. Společnost STATS, jako průkopník v oblasti živých sportovních dat, neustále inovuje ve svém oboru pomocí systému STATS EdgeTM, což je vůbec první řešení výkonnosti týmu, které je řízeno umělou inteligencí (AI). Další informace najdete na stránkách www.stats.com. Sledujte společnost STATS na Twitteru @STATSInsightsUK.

Zdrojovou verzi zprávy najdete na serveru na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190212005661/en/

Kontakty

Reed Findlay tel: +1 847-583-2642 e-mail: mediarelations@stats.com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Sport-fotbal-Anglie

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.