Společnost Suntech obdržela od agentury EuPD Research pečeť Top Brand PV (Špičkový FV výrobek)

Wuxi (Čína) 13. února 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Agentura EuPD Research nedávno oznámila, že společnost Suntech získala ocenění „Top Brand PV" v Evropě.

Od doby ukončení monitorující legislativy MIP v EU se v Evropě zvýšila konkurence v oblasti fotovoltaického průmyslu. Společnost Suntech získala ocenění „Top Brand PV", což je nejen uznání špičkové výkonnosti na trhu v roce 2018, ale také spokojenosti zákazníků a loajality ke značce.

Agentura EuPD Research hraje ve fotovoltaickém průmyslu důležitou roli a je známá poskytováním důvěryhodných informací o trhu nových energií. Proto mnohé z podniků podnikajících v oblasti nových energií považuje její analýzu za „meteorologickou tabulku" pro rozvoj podnikání. Laureát ocenění „Top Brand PV" je vybírán ve dvou krocích: jednak je prováděn víceúrovňový průzkum a vědecká analýza mezi hlavními instalátory a zprostředkovateli výstaveb fotovoltaických elektráren; a za druhé jsou vybráni výrobci s vynikajícím výkonem ve více dimenzích, včetně spokojenosti se značkou, loajality ke značce a kvality výrobků a distribuce.

V posledních letech získala společnost Suntech ocenění „Top Brand PV" ve Velké Británii, Německu a Nizozemsku. Na počátku roku 2019 byla společnost Suntech opět oceněna jako „Top Brand PV" ve Švýcarsku, Itálii, Nizozemsku, Francii a Austrálii. Všichni respondenti jsou instalátory solárních zařízení a distributory z vyspělých trhů, což je důkazem spolehlivé kvality produktů společnosti Suntech a silné reputace na trhu.

V roce 2018 dosahovala společnost Suntech dobrých výkonů na světových trzích, včetně Indie, Austrálie a Mexika. Ve východní Evropě a západní Asii, které zavádějí strategii rozvoje trhu „Global & Local", společnost Suntech také úzce spolupracovala s místními partnery, postupně vytvářela místní distribuční systémy a dosahovala dobrých výsledků. Ve srovnání s rokem 2017 vzrostly zahraniční dodávky společnosti Suntech v roce 2018 o 100 %. Na základě dobrého výkonu na zahraničních trzích v roce 2018 bude společnost Suntech i v roce 2019 dále optimalizovat distribuci v zámoří a rozšiřovat své zahraniční trhy.

Ocenění „Top Brand PV" má pro společnost Suntech velký význam. Potvrzuje nejen trvalé úsilí společnosti na zahraničních trzích po dobu 18 let, ale vytváří také základ pro budoucí vývoj společnosti Suntech na zahraničních trzích.

KONTAKT: Chen Tianheng, +86-135-8509-7646

Klíčová slova Čína-trh-energie-Wuxi Suntech Power Co., Ltd.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.