Hennessy debutuje s krátkým filmem režírovaným Ridleym Scottem, který diváky bere na smyslovou cestu

Paříž (Francie) 12. února 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Hennessy X.O - „Sedm světů\

Hennessy X.O - „Sedm světů\" režiséra Ridleyho Scotta

Hennessy X.O -„Sedm světů\

Palírna Hennessy uvedla krátký film „Sedm světů" režiséra Ridleyho Scotta, který zkoumá sedm příchutí v každé kapce koňaku Hennessy X.O.

Palírna Hennessy dnes vydala velkolepý krátký film legendárního režiséra Ridleyho Scotta, který zobrazuje odyseu, kterou můžete zažít při každém ochutnání koňaku Hennessy X.O. Kampaň byla vytvořena reklamní agenturou DDB Paris, kreativním partnerem palírny Hennessy. Značka luxusních koňaků také oznámila, že 60sekundová verze filmu bude mít premiéru během 91. předávání Oscarů® dne 24. února na stanici ABC, což posilí filmovou atmosféru kampaně díky jedné z nejvíce oslavovaných nocí v Hollywoodu.

Doplněním myšlenky, že „Každá kapka Hennessy X.O je Odyssea", nominovaný režisér filmů The Martian a Gladiator, stejně jako kultovních filmů Alien and Blade Runner, vytváří velkolepou vizuální cestu, která objevuje sedm chuťových scénářů v surrealistickém, smyslovém vyprávění. Tento film je kreativní interpretací každé chuti, popsané degustační komisí palírny Hennessy (Comité de Dégustation) jako ilustrace chutí a nádechů koňaku Hennessy X.O: sladký nádech, rostoucí teplo, pikantní příchuť, splývavý plamen, čokoládové utišení a dřevité tóny kulminující nekonečnou odezvou.

„Tento projekt mne lákal, protože jsem byl inspirován potenciálem umění a zábavy, který byl potřebný ke vzniku tohoto příběhu," řekl Ridley Scott. „Hennessy má skvělý výrobek a já jsem měl to štěstí, že jsem jej mohl volně interpretovat a vytvořit něco úžasného. Myslím, že lidé budou ohromeni, až tento film uvidí."

Všech sedm příchutí se evokativně formuje pod vedením ikonického filmaře, s jeho rozvratným smyslem pro vyprávění, jedinečným osvětlením a schopností pro radikální a technické inovace. Sedm příchutí představených jako jednotlivé světy je oživeno prostřednictvím úžasné a extrémní fyziografie. Režisér nechává na představivosti diváka, zda se děj filmu odehrává v budoucnu nebo v minulosti, ve skutečnosti nebo ve snu, když nás provází živými scénami, které nabízejí záběry z každého světa.

Scottův film zobrazuje shromažďování třpytivé zlaté kapaliny, lidské postavy, které procházejí ve stínu bronzových obrů, androidy ožívající prostřednictvím kořeněných synapsí, bytosti proklouzávající ohnivou atmosférou a mírumilovně meditující mezi levitujícími kameny, zatímco bohaté lesy jsou rozmazané neviditelnými duchy. S vyvrcholením filmu vidíme světy, které koexistují ve všudypřítomné mlze a připomínají um režiséra, který dokáže diváky přenést do jiných světů.

Produkční tým „Sedmi světů" zahrnuje globální lídry v oblasti vizuálních efektů z filmové společnosti Moving Picture Company (MPC), kteří dříve spolupracovali se Scottem na filmech Alien, The Martian a Blade Runner a znovu se s ním spojili, aby pomocí počítačové grafiky navrhli efekty, které jsou doslova „z jiné planety". Skladatel Daniel Pemberton, který dříve pracoval na Scottově filmu All Money in the World a The Counseller, vytvořil jedinečný a nečekaný doprovod, který dokonale doplňuje režisérovo vnímání koňaku Hennessy X.O. Scottova produkční společnost RSA Films tento film produkovala.

„Pro palírnu Hennessy je ctí spolupracovat s vizionářem, jako je Ridley Scott," řekl globální ředitel pro marketing společnosti Hennessy, Michael Aidan. „Tento film představuje uměleckou genialitu Ridleyho, který vyzdvihl podstatu Hennessy X.O prostřednictvím zábavy, která překračuje hranice tradiční reklamy."

„Když jsme se vydali za tímto dobrodružstvím, snili jsme o vytvoření filmu, který bude opravdu jiný. Ale ani v našich nejdivočejších snech jsme si nedokázali představit, že objevíme tolik neuvěřitelných nových světů. Společně s palírnou Hennessy a Ridleym Scottem jsme přesvědčeni, že jsme dosáhli nového standardu v reklamě," říká Alexander Kalchev, kreativní ředitel společnosti DDB Paris.

Zhlédněte celý film, stejně jako záběry z „natáčení" tohoto videa, zákulisní obsah a rozhovor s Ridleym Scottem na webových stránkách thesevenworlds.hennessy.com. Sledujte @Hennessy na Instagramu a #TheSevenWorlds pro další objevování světa Hennessy X.O.

Závěrečné titulky

Kampaň „Sedm světů" režíroval pro společnost Hennessy Ridley Scott z agentury DDB Paris

Hennessy

Globální ředitel pro marketing: Thomas Moradpour / Michael Aidan

Zástupce ředitele pro marketing: Antoine Varlet

Ředitelka pro značku Hennessy X.O: Emmy Aoun Gestin

Režisér: Ridley Scott

Producentka: Debbie Garvey

Režisér fotografie: Dariusz Wolski

1. asistent režiséra: Raymond Kirk

Filmový architekt: Marc Homes

Návrhářka kostýmů: Charlotte Law

Make-up: Polly Earnshaw

Redaktor: Jim Weedon

Hudební ředitel grafiky (CG): Carsten Keller

Kreativní ředitel hudební produkce: Ryan Jefferson Hays

Supervizor filmové produkce 3D: Boyo Frederix

Supervizor filmové produkce 2D: Rod Norman

Filmový ředitel pro technické efekty: Selcuk Ergen

Hudební producent: Tomek Zietkiewicz

Výroba zvuku: Grand Central Recording Studios

Skladatel: Daniel Pemberton

Návrh zvuku: Oliver Tarney

Ředitel hudební produkce: Jerome Alquier

Zvukové efekty: Raja Sehgal

Obraz: Stephen Nakamura @ Company 3

Dohlížející producent: Mark Huffam

DDB° Paris

Výkonný kreativní ředitel: Alexander Kalchev

Ředitelé pro kreativitu: Pierre Mathonat, Alexis Benbehe

Producent tisku a TV: Quentin Moenne Loccoz

Generální ředitel: Xavier Mendiola

RSA Films

Generální ředitel: Kai-Lu Hsiung

Výkonná producentka: Debbie Garvey

75 Paris

Generální ředitel: Emmanuel Guiraud

Výkonná producentka: Annabelle Fournier

Stillking Prague

Producentka: Lida Ordnungiova

Sedm příchutí koňaku Hennessy X.O

Sladký nádech: Chuť obsahuje teplý nádech příchutí kandovaného ovoce - lehká sladkost pomerančů spojených s jemnou ostrostí meruněk.

Rostoucí teplo: Fascinující pocit intenzivního, rostoucího tepla pomalu odhaluje komplexní chuť eaux-de-vie, které trpělivě dozrávaly v dubových sudech.

Pikantní příchuť: Silný kořeněný nádech škádlí chuť výrazně pepřovou příchutí.

Splývavý plamen: Vlna tepla narůstá, dosahuje vrcholu a poté se zlomí; v ústech se rozplývá pocit nebývalé plnosti. Cítíme plný a smyslný obsah.

Čokoládové utišení: Dochází k postupnému objevení něčeho povědomého. Jedná se o vyváženou příchuť husté hořké čokolády. Lehce sladká a hedvábně hladká, jemně hladí patro.

Dřevité tóny: Náhle cítíme úžasný pocit - silné přílivy a odlivy dubových tónů prokládaných vanilkou. Díky silné a komplexní chuti cítíme jejich přítomnost, která poté odchází.

Nekonečná odezva: Pomíjející dubové tóny zpočátku způsobují dlouhé a všudypřítomné zakončení s odezvou jemnosti všech příchutí a předcházejících pocitů, stejně jako komplexnosti míchání a dlouhého procesu zrání koňaku X.O.

O RIDLEYM SCOTTOVI

Ridley Scott, jeden z nejvýznamnějších světových režisérů a producentů, je nejvíce znám díky práci na filmech Thelma & Louise, Alien, Black Hawk Down a Blade Runner. Jeho velkolepý film Gladiator získal ocenění Oscar®, Golden Globe® a BAFTA za nejlepší snímek, stejně jako Oscara za nejlepšího herce v hlavní roli pro Russella Crowa.

Během své celé zvučné kariéry získal ocenění Emmy, filmového festivalu v Cannes a ceny PGA. V roce 1968 založil společnost RSA jako komerčního domu, který vytvořil některé z nejuznávanějších firemních značek na světě.

V roce 1995 založil společnost Scott Free Productions, která se stala produkční společností pro jeho filmové a televizní projekty jako Hannibal, Man on Fire, American Gangster a Concussion, kritiky uznávané drama stanice CBS, The Good Wife a populární televizní filmy Killing Lincoln, Killing Kennedy a Killing Jesus.

Mezi nejnovější celovečerní filmy společnosti Scott Free patří Blade Runner 2049, v němž hrají Ryan Gosling a Harrison Ford a Murder on the Orient Express, kde hrají Kenneth Branagh, Johnny Depp a Michelle Pfeiffer. K nejnovější projektům režírovaným panem Scottem patří Alien: Covenant, pokračování filmu Prometheus, kde hrají Michael Fassbender a Katherine Waterston a film All Money in the World o únosu Johna Paula Gettyho III, kde hrají Christopher Plummer, Michelle Williams a Mark Wahlberg, který debutoval v prosinci roku 2017. Scottova fascinace reklamou se datuje zpět k jeho studiu na londýnské Royal College of Art. Během své kariéry neustále proměňoval oblast reklamy.

O PALÍRNĚ HENNESSY

Přední výrobce koňaku Maison Hennessy září v celém světě svým výjimečným know-how již více než 250 let. Značka založená na dobyvatelském duchu Richarda Hennessyho je přítomna ve více než 130 zemích.

Palírna Hennessy se sídlem v srdci regionu Charente je také pevným pilířem regionální ekonomiky. Úspěch a dlouhověkost palírny jsou zakořeněny v dokonalosti jejích koňaků, z nichž každý se rodí z jedinečného procesu přenosu z generace na generaci.

Hennessy, první výrobce vína a lihovin, který získal certifikaci ISO 14001, spojuje svou inovační schopnost a podporu všech svých partnerů, aby chránil tuto výjimečnou oblast.

Jako klenot konglomerátu LVMH Group je palírna Hennessy významným přispěvatelem francouzského zahraničního obchodu s vývozním prodejem 99 % výroby a celosvětovým propagátorem francouzského umění života.

Materiály, které jsou v daných zemích k dispozici, se mohou lišit v závislosti na místní legislativě o reklamě na alkohol.

PIJTE ZODPOVĚDNĚ

NEPLATÍ PRO FRANCII

Kontakt: Will Davis, will.davis@6degrees.group, 212-463-7245

Video - https://www.youtube.com/watch?v=Y1ruuTs134k

Video - https://www.youtube.com/watch?v=PjQClweBMXA

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/819851/01_SWEET_NOTES_Hennessy.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/819849/02_RISING_HEAT_Hennessy.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/741217/Hennessy_Logo.jpg

Klíčová slova Francie-obchod-film-nápoje-Hennessy

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.