EXPO asociace ICMA v roce 2019 se zaměřuje na platební karty a způsoby transakcí ve světě

Princeton Junction (New Jersey) 12. února 2019 (PROTEXT /PRNewswire)

�

Konference pro globální lídry se bude konat v USA od 31. března do 3. dubna 2019

Mezinárodní asociace výrobců karet (ICMA), globální obchodní sdružení pro výrobce karet, personalizátory, vydavatele a dodavatele, bude pořádat svou výstavu ICMA Card Manufacturing & Personalization EXPO roku 2019 od 31. března do 3. dubna 2019 v resortu Omni Orlando v ChampionsGate na Floridě ve Spojených státech.

Toto expo je jedinou celosvětovou konferencí zaměřenou na výrobu karet a jejich prezentaci, která má připravit účastníky na měnící se budoucnost průmyslu platebních karet.

Toto EXPO se zaměřením na způsoby provádění transakcí ve světě, soustřeďuje průkopníky a odborníky určující trendy z celého světa, aby účastníkům poskytli akci výhradně věnovanou platebním kartám. Tato událost představí nové způsoby využití vědy, inženýrství, nástrojů, metod a znalostí pro vývoj produktů a služeb nové úrovně, které posunou průmysl platebních karet do éry inovací.

S vyhrazenými výstavními hodinami a více než 50 předními dodavateli z oblasti karetního průmyslu bude EXPO obsahovat také prezentace na téma nejnovějších trendů a nejmodernějších technologií, stejně jako tržní prognózy. Témata zahrnují širokou škálu témat, jako jsou biometrie, digitální tisk, kovové karty, tištěná elektronika, ekologizace výroby karet, inkousty, design a další.

Bernard Baumohl, hlavní globální ekonom společnosti Economic Outlook Group, přednese hlavní prezentaci na téma: „Ekonomický a geopolitický výhled: jaké příležitosti a rizika nás čekají?" Bude diskutovat o mezinárodním obchodním napětí a globálním dozvuku bezprecedentního ekonomického růstu USA. Baumohl působil jako ekonom v Evropsko-americké bance a byl oceněným ekonomickým zpravodajem časopisu TIME.

Se stovkami účastníků z Evropy, Asie, Středního východu a Severní Ameriky budou vyhlášeni laureáti ocenění „Dokonalost" asociace ICMA pro rok 2019 (Élan Awards). Tato ocenění oslavují vrchol inovace designu a také bezpečnostní a technické úspěchy v globálním průmyslu platebních karet. Pro tuto výstavu, na které se představí více než 50 vystavovatelů, jsou k dispozici omezené sponzorské a výstavní příležitosti. Další informace naleznete na webových stránkách icmaexpo.com.

O asociaci ICMA

ICMA je téměř 30 let neziskovou asociací výrobců karet, personalizátorů, dodavatelů a zástupců příbuzných odvětví. S 225 členy na celém světě je ICMA zdrojem pro řešení problematických záležitostí v tomto průmyslu, včetně výroby, technologií, využití, bezpečnosti a ekologických problémů spojených s výrobou karet. Navštivte webové stránky icma.com.

Kontakt pro média:

Kimberly Tjoumakaris, manažerka pro vztahy s veřejností, ICMA

1-609-267-7845, KTjoumakaris@cmasolutions.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/819679/ICMA_Orlando_Expo.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/819680/ICMA_Logo.jpg

Klíčová slova USA-ekonomický-finance-ICMA

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.