Sociální síť Chekit.cz nabízí pozitivní virtuální prostor

Praha 6. února 2019 (PROTEXT)

Vtipná videa, zajímavosti ze světa nebo třeba recepty na vaření. To vše nabízí nová sociální síť Chekit.cz, zaměřená především na české a slovenské uživatele. Registrovaní návštěvníci přidávají příspěvky a hodnotí je, rozhodují tak o kvalitě obsahu a ovlivňují tím i jeho pozici na hlavní straně. Hlavním cílem je nabídnout pozitivní virtuální prostor, který uživatelé sami filtrují pomocí hlasování.

Uživatelé mohou po registraci nahrávat krátká videa, hudbu, fotky či odkazy na jiné webové stránky. Sociální síť umožňuje i komentování příspěvků a posílání soukromých zpráv. Autoři k příspěvkům přiřazují také štítky pro snazší vyhledávání podle kategorií.

Hodnocení příspěvků probíhá pomocí ikon palců. Příspěvkům se průběžně sčítá hodnota hlasování, což určuje jejich pozici v žebříčku. Za každé kladné hodnocení získají autoři příspěvku bod ke své celkové reputaci.

Chekit.cz přivítalo první návštěvníky v závěru roku 2018, inspirací pro jeho vznik byla sociální síť reddit, která se však orientuje především na anglicky hovořící publikum.

Kontakt:

info@chekit.cz

www.chekit.cz

Klíčová slova ČR-internet-firmy-Wekthor

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.