Nová samoinstalační technologie společnosti NetComm významně posílí globální trh s pevným bezdrátovým připojením 5G

Sydney 30. ledna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

NetComm logo (PRNewsfoto/NetComm)

NetComm logo (PRNewsfoto/NetComm)

Společnost NetComm dnes oznámila zavedení své nové 5G pevné bezdrátové samoinstalační technologie, která významně posílí trh s pevným bezdrátovým připojením 5G tím, že umožní operátorům sítě snížit čas a náklady na připojení zákazníků k ultrarychlému širokopásmovému připojení.

Els Baert, Director of Marketing & Communications at NetComm.

Přestože pevné bezdrátové připojení bylo považováno za jeden z hlavních akcelerátorů prvotního využití sítí 5G, jeho potenciál byl omezen skutečností, že některé předběžné zavedené sítě 5G ukázaly, že operátoři musí pro připojení zákazníků nainstalovat externí anténu.

Doba a náklady na připojení zařízení v zákaznických prostorách hrozí utlumením trhu s pevným bezdrátovým připojením 5G tím, že služby nebudou při využití ve velkém měřítku ziskové.

Nová samoinstalační platforma 5G společnosti NetComm však nabízí operátorům nákladově efektivní model plug-and-play, který významně zkrátí čas a náklady na připojení domů a firem k pevné bezdrátové síti 5G.

Samoinstalační platforma 5G společnosti NetComm umožňuje koncovým uživatelům získat co možná nejlepší připojení prostřednictvím aplikace v telefonu, který se spojí s jejich novým modemem a sítí 5G a navede koncové uživatele do nejlepší pozice v domě pro umístění modemu.

Vzhledem k různým charakteristikám trhu s pevným bezdrátovým přístupem 5G, s různými frekvenčními pásmy a velikostí buněk společnost NetComm vyvinula pro trh řadu zařízení, která podporují jak pásma 6 GHz, tak i mmWave.

 • Připevnění v interiéru: Může být instalována kdekoli v domě. Nejvhodněji v místech poblíž základní stanice pro domácnosti, které již mají slušnou sílu signálu.

 • Venkovní okenní připevnění: Lze instalovat na okno, aby se zlepšila kvalita signálu a tím i připojení.

 • Venkovní připevnění na stěně: Tato zařízení také využívají směrové antény, které umožňují delší dosah a polohu dále od základní stanice. NetComm nabízí jak venkovní montáž na samostatně instalovanou stěnu, tak i montáž na stěnu, která vyžaduje technickou instalaci.

 • Venkovní připevnění na střeše: Instaluje se na střeše a využívá vysoce kvalitní směrové antény, které umožňují mimořádný dosah od základny s dobrým připojením.
 • Els Baert, ředitel pro marketing a komunikaci společnosti NetComm, uvedl:

  „Společnost NetComm dodává chybějící část tajenky, která pomůže umožnit zavedení hromadného trhu s pevným bezdrátovým přenosem 5G."

  „Žádná nová technologie nemůže uspět, pokud neexistuje jednoduchý způsob, jak ji využít, a naše platforma s vlastní instalací je průlomem pro ekonomiku pevného bezdrátového připojení 5G."

  „Je skvělá pro koncové uživatele, protože nemusí doma čekat na příchod technika a během několika minut po zapojení svého hardwaru mohou být online."

  „Pracovali jsme, abychom zajistili, že naše platforma pevného bezdrátového připojení 5G přináší výjimečnou kvalitu připojení na úrovni, jakou koncoví uživatelé očekávají u pevných širokopásmových služeb dodávaných přes vlákno nebo kabel."

  David Kennedy, vedoucí postupů poradenské společnosti pro globální telekomunikaci Ovum, uvedl:

  „Náš průzkum ve společnosti Ovum jasně ukazuje, že náklady na instalaci mají v případě pevného bezdrátového připojení významný dopad na obchodní situaci."

  „V některých případech mohou tyto náklady na instalaci znemožnit skutečné zavedení služeb pevného bezdrátového připojení."

  „Proto nové technologie, které snižují náklady na instalaci, pomohou rozšířit potenciální zákaznickou nabídku v oblasti pevných bezdrátových technologií a zlepšit úspory z podnikání ve velkém měřítku, což pomůže vybudovat obchodní pozici pro investice do pevných bezdrátových sítí."

  O společnosti NetComm

  NetComm (ASX: NTC) je globální vývojářská společnost, která překlenuje prostor mezi vláknem a domácností, zařízením nebo strojem. Ve světě, v němž je život všech připojených důležitý, jsou řešení pevného bezdrátového širokopásmové připojení, bezdrátového připojení M2M / průmyslových sítí IoT a vlákna k distribučním bodům (FTTdp) navržena speciálně pro náročné užívání. Ve společnosti NetComm chápeme, že žádné řešení není vhodné pro všechny. Každý operátor, poskytovatel a podnik je jiný, takže budujeme správná řešení VDSL, Gfast, 4G a 5G, abychom vyhověli specifickým síťovým, tržním a geografickým podmínkám po celém světě. Společnost NetComm byla založena v roce 1982 a je celosvětově uznávaným inovátorem v oblasti prvních datových komunikačních technologií na světě. www.netcommwireless.com

  Mediální zdroje: Dropbox odkaz na fotografie

  https://www.dropbox.com/sh/mxphngisz6xf985/AAAzsyLROD3oQrMCfXiVVOFla?dl=0

  Kontakt pro média:

  Tony Brown

  Ředitel pro korporátní vztahy, NetComm

  Tel.: +61 419 77 55 09 nebo e-mail: tony.brown@netcommwireless.com

  Foto - https://mma.prnewswire.com/media/814742/Els_Baert_5G_Device_Landscape.jpg

  Logo - https://mma.prnewswire.com/media/737282/NetComm_Logo.jpg

  Klíčová slova Austrálie-internet-počítače-trh-NetComm

  Oblast
  Asie, Austrálie (as)

  Kategorie
  IT, telekomunikace
  Obchod, marketing

  ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
  Přihlásit k odběru

  Upozornění:
  Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.