Století motorismu prodlouženo!

PRAHA 13. června (PROTEXT)

Zájem o veletrh AUTOSALON 2001 předčil všechna očekávání, zejména unikátní expozice Století motorismu. Hlásí se noví a noví návštěvníci a proto bude expozice otevřena až do 20. června.

Vidět kolem 100 historických automobilů, téměř 50 dobových motocyklů můžete v pavilonu E brněnského výstaviště. Se svou koncepcí se tato atraktivní expozice stala zcela ojedinělou. Mapuje totiž vývoj motorismu nejen v našich zemích, ale i v zahraničí. V mnoha případech se expozicí pro velký zájem nedalo ani projít, proto se pořadatelé rozhodli vyslyšet přání návštěvníků výstavu prodloužit.

První část výstavy je věnována českým zemím nesoucím technický pokrok do světa, druhá se pak zabývá zahraničními automobily na našem území. Tady se představí značky, které se u nás objevily jako první. Pak ty, které byly u nás doma už dlouho před druhou světovou válkou a patří na naše silnici už dlouhá desetiletí.

Století motorismu je realizováno v úzké spolupráci s významnými subjekty operujícími v oblasti motorismu. Jsou to jak výrobci, sběratelé, muzea tak i média. Protože se podařilo s nimi dohodnout, aby prodloužili dobu zapůjčení, je možnost navštívit expozici Století motorismu ještě v prodlouženém termínu po skončení veletrhu Autosalon. A to v době od 15. do 20. června 2001, denně od 9 do 17 hodin. Jedinou přístupovou cestou bude venkovní vstup do pavilonu E.

Protože organizátorům nejde o komerční záležitost ale o kvalitní kulturní zážitek, odpovídá tomu i výše vstupného. To je stanoveno na 20,- Kč. Takže zváni jsou všichni, nejen Ti, kterým tluče srdce pro veterány.


Kontakt: Ing. Stanislav Skoumal

Manažer PR a reklamy - Autosalon

tel.:05-4115 2822 nebo 0606-758 567

e-mail:sskoumal@bvv.cz

Klíčová slova PROTEXT-autosalon

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.