Nastal konec kryptoměn? Jaká je predikce na rok 2019?

Praha 24. ledna 2019 (PROTEXT)

Blíží se konec kryptoměn? Praskla bublina? Na konci roku 2017 se bitcoin prodával za 20.000 USD, což je bezmála půl milionu korun. Za rok 2018 však bitcoin ztratil 85% svojí hodnoty a nyní se prodává okolo 3.000 USD (70.000 Kč)

Mnozí přestali kryptoměnám věřit a nazývají to koncem kryptoměn, jiní na to zase koukají jako na normální věc (korekci), která se na trhu běžně vyskytuje. Co člověk to názor.

Rozhodli jsme se nespekulovat a podívat se na reálná fakta, data a názory expertů. Všechny tyto informace jsme pečlivě zpracovali do jednoduché podoby a vytvořili unikátní obsáhlou predikci na vývoj hodnoty kryptoměn, pro rok 2019 - https://finex.cz/predikce-pro-kryptomeny-2019/

Z dat je jasně patrné, že se nejedná o první ani poslední propad kryptoměn, který zažijeme. Jedná se o normální jev. Co můžeme očekávat na trhu kryptoměn v roce 2019, zjistíte v našem článku.

Kontakt:

Web: https://finex.cz/

Email: info@finex.cz

Klíčová slova ČR-finance-měna-firmy-Finex.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.