Burza OKEx zahájila OTC obchodování thajským bahtem (THB) a britskou librou (GBP)

Valletta (Malta) 24. ledna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

OKEx Logo (PRNewsfoto/OKEx)

OKEx Logo (PRNewsfoto/OKEx)

OKEx, přední světová burza pro obchodování s digitálními aktivy se sídlem na Maltě, oznámila začlenění dvou nových měn - thajského bahtu (THB) a britské libry (GBP) - pro obchodování na platformě OTC (přes pokladnu), která je také nazývána platformou pro směnu kryptoměn na klasické peníze. Uživatelé v Thajsku a ve Spojeném království nyní mohou dokončit ověření KYC (poznání zákazníka), aby byli způsobilí pro obchodování na platformě pro OTC obchodování.

OTC obchodování na burze OKEx umožňuje uživatelům zadávat příkazy se samostatně zvoleným směnným kurzem a způsobem platby za účelem nákupu nebo prodeje virtuálních finančních aktiv s klasickými měnami, což je pro ně výhodné z hlediska trhu s nízkou volatilitou a nulového transakčního poplatku. Kromě zavedení nových měn, thajského bahtu (THB) a britské libry (GBP) platforma OKEx pro OTC obchodování již zpřístupnila obchodování vietnamského dongu (VND) a čínského renminbi (CNY) s globálními digitálními aktivy prostřednictvím trhu směny kryptoměn na klasické měny a očekává se, že v letošním roce přibudou další měny. Trh OTC obchodování thajského bahtu (THB) a britské libry (GBP) v současné době umožňuje obchodování s kryptoměnami BTC, USDT, ETH a LTC.

„Naše poslání v OKEx je jednoduché. Snažíme se nabídnout našim obchodníkům flexibilitu a výhodné podmínky. Thajsko a Spojené království mají nejrychleji rostoucí kryptoměnové komunity na světě. Na těchto dvou trzích vidíme velký potenciál a chtěli bychom tyto potřeby podpořit. Z důvodu rostoucího objemu obchodů a počtu obchodníků v těchto dvou zemích jsme se na naší OTC platformě rozhodli zařadit nové služby pro obchodování THB a GBP. Kdekoli se objeví potenciál trhu, budeme tam. Můžete očekávat, že v roce 2019 budou na burze OKEx podporovány další měny," řekl Andy Cheung, provozní ředitel burzy OKEx.

Síť OTC obchodování burzy OKEx pořádá propagační a podpůrné akce

K oslavě zařazení nových měn přichází burza OKEx s novými pobídkami podporujícími nové registrace obchodníků a zákazníků v Thajsku a Velké Británii. Od 23. do 27. ledna mohou nově registrovaní zákazníci získat až 50 USD za provedení minimálního vkladu ve výši 100 USDT (nebo ekvivalentu) a dokončení své první OTC transakce na platformě OKEx, zatímco 70 obchodníků s největšími objemy transakcí bude odměněno 30 USDT (jednou denně).

Kromě toho síť OTC obchodování burzy OKEx pořádá propagační akce, které se budou konat v Bangkoku v Thajsku dne 13. února 2019 a v Londýně v Británii v březnu.

Další informace o burze OKEx naleznete na síti Twitter.

Upozornění na riziko: Obchodování s digitálními aktivy představuje významné riziko a může vést ke ztrátě investovaného kapitálu. Uživatelé by se měli ujistit, že plně porozuměli danému riziku a zohledňovali svou úroveň zkušeností, investičních cílů a v případě potřeby vyhledali nezávislé finanční poradenství.

O burze OKEx

OKEx je přední světová burza digitálních aktiv se sídlem na Maltě, která s blockchainovou technologií nabízí kompletní služby pro obchodování s digitálními aktivy, včetně obchodování s tokeny, termínovanými obchody a tracker indexů pro globální obchodníky. V současné době nabízí burza více než 400 párů tokenů a termínovaných obchodů, které uživatelům umožňují optimalizovat své strategie. Platforma poskytuje bezpečné, spolehlivé a stabilní prostředí pro obchodování s digitálními produkty, které slouží milionům zákazníků z více než 200 zemí.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/812131/OKEx_OTC_THB_GBP.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/738615/OKEx_Logo.jpg

KONTAKT: Jennifer Chow, Jennifer.chow@okex.com; Vivien Choi, Vivien.choi@okex.com, +852-6284-5786

Klíčová slova Malta-obchod-finance-OKEx

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.