Obaly Catalyst pro AirPody jsou nyní celosvětově dostupné ve vybraných obchodech Apple

Honkong (Čína) 23. ledna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

Speciální edice obalů pro AirPods

Speciální edice obalů pro AirPods

Speciální edice obalů Catalyst pro AirPods je celosvětově dostupná ve vybraných obchodech Apple a na webových stránkách apple.com.

Společnost Catalyst, oceňovaný výrobce ochranných vodotěsných obalů, dnes oznámila rozšíření zavedení své speciální edice obalů pro AirPody, které jsou nyní k dispozici zákazníkům na celém světě. V prosinci byly zavedeny tři barevné varianty obalů pro AirPody v celých Spojených státech a Kanadě a nyní jsou k dispozici na stránkách apple.com, ve vybraných obchodech Apple na celém světě a na webových stránkách Catalystcase.com.

Obaly pro AirPody byly vytvořeny, vyvinuty a vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů a poskytují AirPodům vodotěsnou ochranu vysokého stupně: Speciální edice obalů Catalyst pro AirPody nabízí vodotěsnost míry IP67 až do hloubky 3,3 stop (1 m) a odolnost proti pádu do výšky 4 stop (1,2 m). Za maloobchodní cenu 29,95 USD je nezbytným příslušenstvím.

„Jsme velmi rádi, že jsme rozšířili dostupnost speciální edice obalů pro AirPody," řekla generální ředitelka společnosti Catalyst paní June Lai. „Naše obaly se trhu prokázaly jako bezkonkurenční pro svůj styl, výhodnost a ochranu. Jedná se o ideální doplněk."

Speciální edice obalů Catalyst pro AirPody, která nabízí vodotěsnou ochranu nabíječek AirPodů, je vyrobena z měkkého a trvanlivého silikonu. Tyto patentované vodotěsné obaly jsou k dispozici ve třech exkluzivních barvách a jsou vybaveny kvalitní lehkou karabinou v matném provedení. Tato karabina je navržena s intuitivní sponou směřující dovnitř, která usnadňuje zavěšení na kalhotová poutka, tašky apod. Stejně jako u původního obalu Catalyst pro AirPody tento také umožňuje snadný přístup k nabíjecímu portu přes spodní těsnění a sklopením horní klopy obalu mohou uživatelé otevřít víko pro přístup ke svému AirPodu pro hands-free volání nebo mobilní poslech.

Obal Catalyst pro AirPody byl od svého uvedení na trh v dubnu 2017 nejprodávanějším produktem, který získal několik ocenění a uznání jako jedinečný ochranný obal, které je stylovým nezbytným doplňkem pro každodenní použití. Uživatelé uváděli, že obaly pro AirPody poskytují vysoký stupeň ochrany proti vodě a nečistotám, které chrání i při praní v pračce. Společnost Catalyst je celosvětově uznávána za neustálé inovace a jedinečné designy, které jí zajistily prestižní ocenění včetně Ceny za mezinárodní design v roce 2017, Ocenění za inovace na veletrhu CES v roce 2018 a ocenění iPhone Life's Best na veletrhu CES 2018.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/811136/Catalyst_Special_edition_case_for_Airpods.jpg

Kontakt: Chris Herbert, chris@catalystcase.com

Klíčová slova Čína-obchod-trendy-styl-Catalyst

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.