TI Automotive poskytne přední technologii plastových nádrží pro program luxusních elektrických vozidel společnosti Karma Automotive

Auburrn Hills (Michigan, USA) 22. ledna 2019 (PROTEXT/PRNewswire)

TI Automotive - dvojité lisované palivové nádrže

TI Automotive - dvojité lisované palivové nádrže

Společnost TI Automotive, přední světový dodavatel technologie automobilových kapalinových systémů, dnes oznámila, že bude dodávat vyfukované plastové palivové nádrže pro program luxusních automobilů společnosti Karma Automotive. Technologie společnosti TI Automotive umožňuje nejmodernějším plastovým nádržím zvládat vysoké tlaky par, které se tvoří v elektrických vozidlech s prodlouženým dojezdem (EREV), jako jsou ty, které vyrábí společnost Karma v Jižní Kalifornii.

Od příštího podzimu bude tato nádrž součástí nového luxusního elektrického vozidla společnosti Karma, což představuje světové zavedení jedinečné dvojité lisované nádrže společnosti TI Automotive pro využití u hybridních elektrických vozidel (HEV). Tato inovativní plastová nádrž, která je již používána předvýrobními ověřovacími vozidly, váží nejen podstatně méně než tradiční ocelové nádrže, ale také snáší tlakování palivových par až do 500 mbar. To umožňuje optimalizovat úplný režim dojezdu elektrického vozidla. Společnost TI Automotive vyrábí tuto nádrž s využitím patentované pokročilé technologie výrobního procesu nádrží (TAPT), která získala v roce 2014 ocenění PACE za inovace.

„Společnost TI Automotive využívá své designové a výrobní technologie k vývoji široké řady technologicky pokročilých plastových nádrží, které splňují a překonávají různé požadavky na tlak par ve vozidlech EREV. Dvojitá litá nádrž pro vozidla společnosti Karma představuje náš nejvýkonnější produkt pro náročný trh s luxusními elektrickými vozidly. Naši globální zákazníci jsou tímto technologickým pokrokem velmi potěšeni, protože i nadále posilujeme svou vedoucí pozici v oblasti kapalinových systémů," řekl Hans Dieltjens, výkonný viceprezident pro palivové nádrže a distribuční systémy.

Společnost Karma v současné době vyrábí dva luxusní elektromobily Revero a Aliso v limitované edici. Oba automobily jsou navrženy tak, aby poskytovaly osobitý požitek z luxusního elektrického vozidla díky inovativnímu designu, technologiím a personalizaci. Budoucnost automobilky je podpořena dobře financovanou obchodní strategií a výrobním plánem, který sahá do příštího desetiletí, tvrdí ředitel pro technologie společnosti Karma pan Bob Kruse.

„Máme správné lidi k dosažení svých cílů, mnoho nových produktů ve vývoji a vztahy se správnými partnery, kteří nám mohou pomoci urychlit vývoj technologií a produktů," vysvětlil Kruse. „Jen málo elektrických terénních vozidel na světě se může vyrovnat současnému vozu Karma Revero z hlediska výkonu, luxusu a efektivity a inovativní technologie palivových nádrží TI Automotive umožní našim luxusním elektrickým vozidlům nové generace dosáhnout ještě vyšší úrovně výkonnosti."

O společnosti TI Automotive

Společnost TI Automotive je předním světovým výrobcem systémů pro skladování a přepravu kapalin, především pro lehký automobilový trh. Společnost TI Automotive, s téměř 100 lety zkušeností v oblasti automobilovými kapalinových systémů, má výrobní závody v 118 lokalitách ve 28 zemích, které obsluhují všechny významné globální výrobce OEM.

Více informací naleznete na webových stránkách www.tiautomotive.com.

O společnosti Karma Automotive a automobilu Karma Revero

Společnost Karma Automotive navrhuje, konstruuje, montuje a prodává luxusní elektrická vozidla, vše ze svého provozního sídla v Jižní Kalifornii. Společnost Karma Automotive, která byla založena v roce 2014 a celosvětově zaměstnává téměř 1 000 pracovníků, se zavázala zdokonalovat a prohlubovat zážitky z řízení luxusních vozidel pro své zákazníky, k čemuž využívá globální partnerské vztahy a technologické partnery. Vůz Karma Revero, který byl magazínem Green Car jmenován Luxusním zeleným autem roku 2018, je luxusní elektrické vozidlo poháněné dvěma elektromotory, které ztělesňuje cíle společnosti nabízet přední automobilový design, technologii, zákaznické úpravy a vynikající zážitek pro zákazníky.

Více informací o společnosti Karma Automotive a automobilu Revero naleznete na webových stránkách www.karmaautomotive.com. Nejnovější tiskové zprávy, videa a fotografie naleznete na volně přístupném zpravodajském servisu Karma Newsroom na stránkách www.karmanewsroom.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/809521/TI_Automotive_Karma_DMT.jpg

KONTAKT: Domenic Milicia, ředitel pro lidské zdroje a komunikaci, dmilicia@us.tiauto.com, +1-248-296-8400

Klíčová slova USA-obchod-automoto-TI Automotive

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.