S novým rokem přichází i nový program Akademie CZ.NIC

Praha 17. ledna 2019 (PROTEXT)

Od začátku ledna je možné se hlásit na kurzy vzdělávacího centra Akademie CZ.NIC, jehož provozovatelem je sdružení CZ.NIC, správce české národní domény. První pololetí letošního roku zahájí kurz "Pokročilé síťování v Linuxu", který se uskuteční 11. a 12. února v Praze. Kompletní přehled kurzů včetně doplňujících informací a registrace je k dispozici na webových stránkách vzdělávacího centra. Kurzy sdružení CZ.NIC jsou určeny pro laickou i odbornou veřejnost a zájemci je mohou absolvovat v Praze, Brně a Ostravě.

V nabídce je nyní 31 běhů, v nichž se přednášející budou věnovat systému DNS, zabezpečení DNSSEC, internetovému protokolu IPv6, verzovacímu systému Git, nařízení eIDAS nebo routeru Turris Omnia. Na své si ale přijdou i zájemci o operační systém Linux nebo bezpečnost - internetovou nebo mobilních a webových aplikací.

"Stejně jako v předchozích letech i letos se na nás mohou obrátit zájemci o takzvaná školení na míru. Pod tím je možné si představit nejen zkrácení nebo naopak rozšíření nabízeného tématu, ale také případnou kombinaci jednotlivých témat. Takovéto skupiny jsme schopni vyškolit jak v naší pražské učebně, tak i přímo u daného zákazníka. Školení na míru jsou určená nejen firmám, ale i veřejné správě. Novinkou letošního roku je rozšíření portfolia kurzů pro školy. V nich chceme předávat naše znalosti a zkušenosti žákům, studentům i učitelům," doplňuje Daniel Rozum, vedoucí vzdělávacího centra Akademie CZ.NIC.

Harmonogram kurzů, doplňující informace a novinky najdete na webových stránkách https://akademie.nic.cz. Dění kolem vzdělávacího centra Akademie CZ.NIC můžete sledovat i na sociálních sítích Facebook a Twitter.

Kontakt:

Vilém Sládek

PR manažer sdružení CZ.NIC

Telefon: + 420 739 452 919

Klíčová slova ČR-vzdělání-internet-počítače-CZ.NIC

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.