Projekt Jeseniova 124 nabízí osm unikátních nových bytů na Žižkově

Praha 17. ledna 2019 (PROTEXT)

Jde o čerstvě zrekonstruovaný a zvětšený činžovní dům na Žižkově, ve kterém se nachází 16 bytových jednotek, z nichž 8 je ještě k dispozici. Za projektem stojí skupina IMMO Leasing se stavitelem EVO invest, jejichž záměrem je citlivě zasadit zrekonstruovaný dům do stávající zástavby. Všechny bytové jednotky jsou připraveny ve vysokém standardu a každá má vlastní terasu a/nebo předzahrádku. Projekt bude dokončen na jaře 2019.

Lokalita, v níž se projekt nachází, je velmi žádaná; čtvrť je v posledních letech vyhledávaná pro svou blízkost k centru Prahy a prochází velmi dynamickým rozvojem včetně výstavby nových rezidenčních projektů i kulturních, sportovních a relaxačních center.

V projektu Jeseniova 124 je k dispozici ještě 8 unikátních bytů od 1+kk a velikosti 40 m2 do 4+kk o velikosti 127.5 m2. Ceny bytů začínají na 4 950 000 Kč. Všechny byty v domě mají bezpečnostní vstupní dveře. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné a od renomovaného výrobce. V chodbě, kuchyňském koutě, v koupelnách i na toaletě je kvalitní keramická dlažba. Sanitární keramika v koupelně a na WC od respektovaných značek. Na balkonech a terasách je mrazuvzdorná dlažba. Byty jsou vytápěny plynovým kondenzačním kotlem.

Základní informace o bytech v projektu Jeseniova 124

• Osm unikátních bytů o dispozici 1+kk až 4+kk.

• Ceny začínají na 4 950 00 Kč.

• K nastěhování jaro/ léto 2019.

• Každý byt má vlastní terasu a/nebo předzahrádku.

• Více než polovina bytů má vysoké stropy.

Výhody lokality Praha 3 – Žižkov

• Výborná občanská vybavenost.

• Dynamicky se rozvíjející čtvrť v blízkosti centra.

• Hromadná doprava v docházkové vzdálenosti

• Široká škála sportovního i kulturního vyžití.

• Poblíž parku Židovské pece.

Kontakt:

Karel Pluhař

Mediální zástupce, Topic PR

Email: kpluhar@topicpr.cz

Telefon: +420 724 44 29 29

lexxusnorton.cz

LEXXUS Group

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než 25 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky. Do portfolia skupiny LEXXUS Group patří realitní kancelář Lexxus Norton, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

Klíčová slova ČR-stavby-byty-reality-LEXXUS

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.