TurbineAero, Inc. oznámila akvizici divize firmy Triumph Group pro opravy pomocných motorových jednotek (APU) a linky na výrobu náhradních dílů

Chonburi (Thajsko) 17. ledna 2019 (PROTEXT/BusinessWire)

Společnost TurbineAero ze skupiny The Gores Group, dnes oznámila akvizici divize pro opravy pomocných motorových jednotek (APU) a linky na výrobu náhradních dílů (RPL) od společnosti Triumph Aviation Services Asia, Ltd.

Tato akvizice umožní integrovat linku na výrobu originálních náhradních dílů pro opravy pomocných motorových jednotek (APU MRO) do asijského výrobního závodu firmy TurbineAero, což umožní zvýšit kapacitu výroby, zkrátí dobu dodávky a pomůže uspořit náklady.

Linka bude s okamžitou platností integrována do nově vybudovaného asijského závodu firmy TurbineAero v Thajsku, s výrobní plochou 7433 m2. Zde bude pracovat až 250 zaměstnanců, kteří budou našim zákazníkům z celého světa poskytovat špičkové služby v oblasti testování, údržby, oprav a generálních oprav náhradních dílů pro letadla a letadlové systémy. Našim zákazníkům tak nabídneme služby v oblasti opravy pomocných motorových jednotek (APU) a jejich náhradních dílů, výroby originálních náhradních dílů k těmto jednotkám (APU MRO) a dodávky náhradních systémů a součástí (LRU).

“Velice nás těší, že můžeme do našich stávajících kapacit v oblasti systémů APU MRO začlenit novou linku na výrobu a opravy náhradních dílů pro pomocné motorové jednotky (APU). Tato akvizice naplňuje náš strategický záměr orientovat se na APU MRO technologie a umožní nám nabídnout našim zákazníkům z celého světa služby s větší přidanou hodnotou,” řekl Peter Gille, viceprezident a generální ředitel opravárenské divize TurbineAero Repair pro Asii. “Tato akvizice završuje růst, který společnost TurbineAero v posledních dvou letech dosahuje a potvrzuje aktuální pozitivní vývoj leteckého průmyslu v Thajsku. Jsme rádi, že můžeme být součástí tohoto rozvoje.”

“Jsme rádi, že se nám podařilo dokončit akvizici výrobní linky pro náhradní díly k pomocným motorovým jednotkám (APU) od společnosti Triump Group. Tato akvizice nám pomůže zvýšit naší konkurenceschopnost a týmu firmy TurbineAero v Thajsku dá možnost poskytovart špičkové služby v oblasti dodávek originálních náhradních dílů a provádění generálních oprav (MRO) pro naše zákazníky z řad leteckých společností v tomto regionu,” řekl Robert Wilson, generální ředitel firmy TurbineAero Inc.

O společnosti TurbineAero, Inc.

Firma TurbineAero sídlí ve městě Chandler v americkém státě Arizona a patří mezi přední poskytovatele služeb v oblasti oprav pomocných motorových jednotek a výroby a dodávek originálních náhradních dílů (APU MRO). Firma nabízí komplexní, flexibilní a spolehlivá řešení pro globální firmy z oblasti letectví. Jako největší světový nezávislý subjekt v oblasti APU MRO firma TurbineAero opravuje, prodává, pronajímá, testuje a certifikuje pomocné motorové jednotky (APU) a související příslušenství. V současné době má firma TurbineAero čtyři pobočky, tři se nachází v blízkosti města Phoenix v Arizoně a čtvrtá v blízkosti thajského Bangkoku. Další informace najdete na webových stránkách www.turbineaero.com.

O skupině The Gores Group

Skupinu The Gores Group založil v roce 1987 Alec Gores. Jedná se o globální investiční firmu, která spolupracuje s podniky z různých oborů. Partnerské firmy tak mohou využívat dlouholetých zkušeností a flexibilní kapitálové základny skupiny The Gores Group k dalšímu rozvoji. Za svou více než 30. letou historii skupina The Gores Group získala cit pro budování firem a vytváření hodnot. Skupina The Gores Group sídlí v Los Angeles a má pobočky ve městech Greenwich (Connecticut) a Boulder (Colorado). Více informací najdete ba webových stránkách www.gores.com.

Kontaktní informace

Další informace o společnosti TurbineAero poskytne:

Lisa Gates

Global Communications & Marketing Specialist, TurbineAero

(480) 824-2700

lisa.gates@turbineaero.com

Více informací o společnosti The Gores Group poskytne:

Jennifer Kwon Chou

Managing Director, The Gores Group

(310) 209-3010

jchou@gores.com

Zdroj: TurbineAero

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Thajsko-letectví-stroje-TurbineAero

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.