Společnosti Artprice a Cision uzavřely distribuční partnerství

Paříž 23. prosince 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Artprice, společnost skupiny Server® Group a průkopník v oblasti internetu v Evropě od roku 1985, a společnost Cision® s potěšením oznamují nové partnerství v oblasti distribuce zpravodajství. Toto partnerství činí společnost Cision oficiálním zpravodajem a distributorem obsahu pro světového lídra v oblasti informací o umění.

Strategické partnerství označuje společnost Cision jako poskytovatele distribučních služeb pro informace společnosti Artprice o trendech na trhu umění současných hlavních mediálních agentur ve světě, včetně zhruba 7200 mezinárodních tiskových publikací. Smlouva je přímým důsledkem dlouhodobé dvacetileté spolupráce mezi společnostmi Artprice a Cision, dvěma silnými lídry na svých trzích.

Společnost Artprice je světovým lídrem v oblasti databází cen a indexů umění. Má k dispozici více než 30 milionů indexů a výsledků aukcí. Artprice Images® poskytuje neomezený přístup k největšímu zdroji trhu umění na světě: knihovně s 126 miliony obrázků nebo výtisků uměleckých děl od roku 1700 až po současnost spolu s komentáři odborníků na historii umění společnosti Artprice.

„Jsme velmi hrdí na skutečnost, že poskytujeme nejlepší globální zprávy týkající se odvětví uměleckého trhu, jako jsou výsledky aukcí, indexy pokrývající více než 700 000 umělců, významné události a otevření muzeí na pěti kontinentech," uvedl Thierry Ehrmann, zakladatel a generální ředitel společnosti Artprice. „Zpravodajské služby společnosti Cision překonávají standardy distribuce zpráv, jak vykázal náš audit, což umožňuje společnosti Artprice důkladně oslovit svůj trh, který představuje zhruba 90 milionů odběratelů a sběratelů, prostřednictvím spolehlivé a rychlé distribuce. Společnosti Artprice a Cision tedy v roce 2019 vytvoří uměleckou tiskovou agenturu v celosvětovém měřítku."

Společnost Cision předčila konkurenty pro toto partnerství díky svému výjimečnému zákaznickému servisu a poskytování jedinečných zpravodajských služeb z hlediska distribuce a obsahu. Celosvětová distribuce byla pro společnost Artprice klíčová, se zvláštním zaměřením ve Francii, Evropu a Čínu, kde je spojena s čínským lídrem na trhu s uměním, svým stálým institucionálním partnerem, společností Artron.net, aby upevnila svou pozici na mezinárodním trhu s uměním. Partnerství rozšíří globální dosah a vliv společnosti Artprice, její globální program Museum Industry® podporující expanzi otevíraných muzeí, je nyní aktivní na pěti kontinentech.

„Nedávné investice společnosti Cision do technologií posílily naši pozici jako možného partnera pro distribuci zpráv," řekl Frédéric Dumas, obchodní viceprezident společnosti Cision z Francie. „Spolupracujeme s nejuznávanějšími značkami a nyní v našem dvacátém roce celosvětové spolupráce se společností Artprice rozšiřujeme naše pevné odhodlání zajišťovat příslušnou odběratelskou veřejnost pro obsah distribuovaný společností Artprice."

O společnosti Cision

Společnost Cision Ltd. (NYSE: CISN) je předním světovým poskytovatelem softwaru a služeb pro profesionály v oblasti vztahů s veřejností a marketingové komunikace. Software společnosti Cision umožňuje uživatelům identifikovat klíčové ovlivňující osoby, vytvářet a distribuovat strategický obsah a měřit smysluplný dopad. Cision má více než 4 000 zaměstnanců s pobočkami v 19 zemích po celé Americe a v zemích EMEA a APAC. Další informace o našich oceněných produktech a službách, včetně produktu Cision Communications CloudTM, navštivte webové stránky www.cision.com a sledujte společnost Cision na Twitteru jako @Cision.

Kontakt pro média:

USA

Laura Roman

Cision

cisionpr@cision.com

Evropa

Frédéric Dumas

Cision

cisionpr@cision.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/801858/Cision_and_Artprice_Partnership_Press_Release_Image.jpg

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/467136/cision_logo.jpg

Klíčová slova Francie-média-kultura-služby-Cision

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.