Platforma Totle představila rozhraní API pro podporu růstu ekonomiky DApp agregací decentralizovaných výměn

Detroit (USA) 19. prosince 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Platforma Totle je klíčová pro rostoucí ekonomiku kryptoměn a zajišťuje bezpečnost, pohodlí a optimalizaci ceny při každém jejím pohybu.

Totle, startupová společnost podporovaná mezi jinými kryptografickým fondem Arrington XRP zakladatele společnosti TechCrunch Michaelem Arringtonem dnes oznámila zavedení prvního řešení fragmentovaného decentralizovaného obchodování a výměnného ekosystému tohoto druhu. Platforma Totle poskytuje řešení pro nedostatek likvidity, která omezuje trhy kryptoměn a ekonomiku DApp podporou mnoha způsobů využití, které zvyšují růst průmyslu, včetně výměn v aplikacích v e-peněženkách; plateb a transakcí pro podniky; arbitrážního využívání zajišťovacích fondů a obchodních platforem a rebalancování pro správce portfolií.

„Tento produkt poskytuje základ pro decentralizaci a budoucnost blockchainu," uvedl David Bleznak, zakladatel a generální ředitel společnosti Totle. „Před platformou Totle neexistovala žádná spolehlivá infrastruktura pro decentralizovanou hodnotnou výměnu. Na trhu bychom měli očekávat alespoň optimalizaci ceny a bezpečný dohled vždy, když se na blockchainu mění hodnota."

Agregací decentralizované výměny umožňuje platforma Totle spotřebitelům, obchodníkům a jakékoli organizaci soustředit se na svá aktiva a své podnikání, zatímco spoléhá na platformu Totle, která umožní optimální výměnu hodnot. Platforma odstraňuje potřebu integrovat a porozumět protokolům většího počtu decentralizovaných výměn a zavádět komplexní mechanismy zjišťování cen.

Ke klíčovým funkcím platformy patří:

- Jeden přístupový bod pro přístup ke všem decentralizovaným výměnám hodnot

- Decentralizované tokenové obchody

- Nejlepší obchodní cena

- Jednoduchá integrace

- Spolehlivé finalizace obchodů

- Násobné výměny na jeden požadavek

- Nejlepší likvidita a nejširší výběr tokenů v decentralizovaném směnném prostoru

„Prověřili jsme jiná rozhraní API a bylo zřejmé, že Totle přineslo nejlepší přístup k likviditě decentralizované výměny a optimální tvorbě cen pomocí jedné jednoduché integrace API", řekl Michael McCarthy, generální ředitel společnosti Shrimpy - poskytovatele nástroje pro správu portfolia. „Jsme velmi rádi, že našim zákazníkům na celém světě můžeme nabídnout schopnost spravovat svá aktiva při současné správě svých portfolií."

Rozhraní API platformy Totle je nyní zdarma a je integrováno s partnery časného přístupu, včetně společností AlphaWallet, Arbitraj.io, Fractal Wealth, Marble, Mirian a Shrimpy.

Společnost Totle získala strategické investice od společnosti NEO Global Capital (NGC), jedné z předních světových blockchainových investičních firem s aktivy v hodnotě více než 400 milionů USD, stejně jako od zakladatele společnosti TechCrunch a Arrington XRP Capital (XRP) Michaela Arringtona.

Získat další informace nebo poskytnout zpětnou vazbu můžete na webových stránkách www.totle.com/api, kde se můžete uvést do seznamu, nebo se telefonicky kontaktovat s týmem Totle.

Kontakt pro tisk

Kemba Neptune

Clarity PR

kemba@clarity.pr

O platformě Totle

Totle je pro budoucnost blockchainové ekonomiky klíčová. Platforma Totle napomáhá rostoucímu ekosystému kryptoměn a ekonomiky DApp tím, že zajišťuje cenovou paritu pro všechny strany. Totle poskytuje největší likviditu a nejširší výběr tokenů. Díky využití jedné jednoduché integrace spoléhají podniky, zprostředkovatelé plateb, obchodníci, kryptoměnové e-peněženky a decentralizované aplikace DApps na platformu Totle, aby jim umožnila spolehlivé decentralizované transakce za optimální cenu, a to pokaždé, když se mění hodnota.

Klíčová slova USA-obchod-finance-Totle

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.