Thomas Stiegler se stal novým členem představenstva společnosti PORR

Vídeň 19. prosince 2018 (PROTEXT)

Thomas Stiegler se stal novým členem představenstva společnosti PORR

Thomas Stiegler se stal novým členem představenstva společnosti PORR

Dozorčí rada společnosti PORR 06.12.2018 jednomyslně a s okamžitou platností zvolila členem představenstva společnosti PORR Thomase Stieglera.

"Společnost PORR se i nadále zaměřuje na budování mezinárodního obchodu, postupné prohlubování výroby a tvorby hodnot na domácích trzích a rovněž na efektivní synergie ve východní Evropě. Velmi mne těší, že se budu moci spolu se svými kolegyněmi a kolegy i v následujících letech aktivně podílet na růstu společnosti PORR a dále rozvíjet a zdokonalovat efektivitu provozu“, sdělil Stiegler.

Zvolením pana Stieglera bude představenstvo společnosti PORR rozšířeno o dalšího vrcholového manažera se silným podnikatelským charakterem, solidním operativním zázemím a bohatými zkušenostmi v oboru stavebnictví, nemovitostí a projektů PPP. Třiapadesátiletý pan Stiegler ponese v budoucnu odpovědnost za mezinárodní obchodní jednotku (Business Unit 3 - International). Svou kariéru v mezinárodním obchodě zahájil Stiegler ve společnosti Bilfinger Berger AG (dnes Bilfinger SE). Ve své předchozí funkci ve společnosti PORR Bau GmbH zodpovídal pan Stiegler kromě projektů v arabských zemích za aktivity koncernu ve střední Evropě a v severoevropských zemích.

S vašimi dotazy se prosím obracejte na:

Kontakt pro tisk:

Sandra C. Bauer

Vedoucí odd. koncernové komunikace - koncernová mluvčí PORR AG

mobil: +43 664 626-3338

sandra.bauer@porr.at

Klíčová slova Rakousko-stavby-personální-firmy-PORR AG

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.