Čínská společnost Seraphim dodá moduly pro největší inteligentní solární farmu v Austrálii

Čchang-čou (Čína) 12. prosince 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Jiangsu Seraphim Solar System Co. Ltd. („Seraphim"), čínský výrobce solárních produktů světové úrovně, nedávno oznámila, že dodá nejmodernější inteligentní moduly pro projekt fotovoltaické elektrárny o kapacitě 9 MW v Austrálii.

Elektrárna budovaná společností Kanowna Solar PL bude umístěna 95 km západně od Moree v Novém Jižním Walesu a bude využívat 27 500 modulů Seraphim MX o výkonu 325 W s integrovanými optimizátory Maxim. Stavba elektrárny bude zahájena počátkem roku 2019.

Uvádí se, že inteligentní moduly, které společnost Seraphim vyrábí, umožňují díky své funkci omezení napětí umístění až 1,5x více modulů na řadu, výrazně snížit náklady a tím jsou vhodnější pro velké elektrárny a komerční projekty. Mezitím inteligentní modul může ve srovnání s tradičním modulem minimalizovat ztráty způsobené nesouladem v DC systému a mírou dlouhodobé degradace a zvýšit produkční výkon až o 5 %.

„Jsme velmi potěšeni, že na tomto bezprecedentním inteligentním solárním projektu spolupracujeme se společností Kanowna. Je to milník, který má obrovský význam pro obě společnosti a také pro celý australský trh solární energie," řekl Polaris Li, prezident společnosti Seraphim.

„Jsme velmi potěšeni, že spolupracujeme se společností Seraphim na tomto průkopnickém projektu. Náš inženýrský tým strávil několik měsíců pečlivým zkoumáním výhod těchto optimalizátorů. Optimalizátory Maxim, které používá společnost Seraphim, jsou ideální pro větší solární projekty díky svému nákladově efektivnímu designu spolu s optimalizací úrovně v rámci modulu," řekla Dr. Emma Mailler, generální ředitelka společnosti Kanowna Solar.

O společnosti Seraphim

Společnost Seraphim, založená v roce 2011, dosáhla v krátké době významných úspěchů. Společnost získala ocenění 1. řádu od agentury BNEF, statut Top Performer od agentury DNV GL a loajalitu od náročných zákazníků po celém světě. S celkovou dodanou kapacitou výkonu 6 GW ve více než 40 zemích nabízí společnost Seraphim globálním zákazníkům vysoce kvalitní produkty a profesionální služby.

O projektu společnosti Kanowna

Tým, který stojí za projektem společnosti Kanowna, zahrnuje společnosti Meralli Projects a Kinelli, které v Austrálii úspěšně dodaly úsporné a oceněné solární farmy, aniž by vyžadovaly vládní dotace.

Více informací naleznete na webových stránkách www.seraphim-energy.com

KONTAKT: Shirley Wang, +86-25-85365756, Shirley.wang@seraphim-energy.com

Klíčová slova Čína-energie-Seraphim

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.