Společnost CGS získala první ocenění společnosti CineAsia PLF Technology

Peking 12. prosince 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Jimmy Chen, generální manager CGS Jimmy Chen, generální manager CGS

Společnost China Film Digital Giant Screen (Beijing) Co., Ltd. (CGS), přední světový poskytovatel prémiových velkoformátových řešení (PLF), dnes oznámila, že jí společnost American Film Expo Group, organizátor festivalu CineAsia 2018, přiznala první technologické ocenění „CineAsia PLF Technology Award". Generální ředitel společnosti CGS Jimmy Chen převzal cenu 10. prosince v Hongkongu z rukou Andrew Sunshinea, prezidenta společnosti Film Expo Group. Technologické ocenění prémiových velkoformátových řešení je v rámci akce CineAsia udělováno za významný přínos pro filmový průmysl v uplynulém roce a je velkým uznáním předností technologie a vlivu čínských filmů na mezinárodním poli.

Společnost CGS byla založena v roce 2011 a dnes má za sebou již pět ročníků a dva velké technologické průlomy během sedmi let své existence. Od zahájení komerčního provozu prvního kina CGS v roce 2012 až po založení 330 stávajících scén se společnost CGS neustále snaží potvrdit, že je jednou z nejdynamičtějších a nejrychleji rostoucích značek PLF v rámci asijsko-pacifického regionu a globálního filmového průmyslu i díky prvotřídním technologiím, jako je velkorozměrné projekční plátno, promítání na dvojitý pohon, imerzní audio systém na bázi objektů, design hlediště na zakázku, vyspělé procesy úpravy a další. Nejnovější laserový systém CGS se jeví jako nejvyspělejší řešení vzhledem na návratnost investic, protože nabízí skvělý obraz, jednoduché užívání a servis, vysoký jas a kontrast při nízkých celkových nákladech (TCO).

CGS pokrývá svými instalacemi 145 míst v různých částech světa a od listopadu 2018 mezi ně patří také Hongkong, Spojené státy a Jihovýchodní Asie. CGS se také stalo preferovanou volbou kin díky síle značky. Kina CGS poskytla od roku 2014 své služby již 55 milionům diváků, což je nesporným důkazem oblíbenosti u publika. Díky uznání velkých hollywoodských studií a filmových producentů v Číně vytvořila společnost CGS více než 540 filmových úprav, včetně 266 čínských titulů a 274 filmů v jiné jazykové verzi, přičemž mnohé z nich se staly kasovními trháky roku.

Během fóra „Zaostřeno na Čínu", které se konalo prvního dne festivalu CineAsia 2018, přiblížil generální ředitel společnosti CGS Jimmy Chen a představitel vyspělé kinematografické technologie v Číně, z čeho se skládá DNA společnosti CGS a jak se jí daří otevírat zámky mezinárodního trhu.

„Film je umění, v rámci kterého se všichni režiséři snaží vylepšit vizuální efekty prostřednictvím nejmodernější technologie a představit svou filmovou tvorbu v dokonalosti. Prémiový velký formát je nepochybně nejlepším řešením úpravy a promítání filmů. Celosvětový trh s prémiovým velkým formátem si uchovává v posledních letech dvojciferný růst, přičemž podle údajů za rok 2017 jsou Asie a Tichomoří nejrychleji rostoucím regionem na světě díky Číně jako silnému hnacímu motoru," uvedl generální ředitel CGS pan Chen Jingmin. „Skutečnost, že právě CGS získalo cenu PLF Technology Award, si jako představitel prémiového velkému formátu v Číně velmi ceníme. Znamená to také, že čínské nejmodernější kinematografické technologie s vlastními právy duševního vlastnictví získaly uznání na světové aréně. Je mi ctí, že mohu převzít toto ocenění jménem společnosti CGS a čínského filmového průmyslu a chtěl bych poděkovat organizátorům festivalu CineAsia 2018 za ocenění a také podporu. V budoucnosti budeme dále investovat do vývoje a výzkumu s cílem podpořit rozvoj globálního filmového průmyslu inovacemi!"

O společnosti CGS

CGS je jednou z předních mezinárodních značek zaměřených na prémiový velký formát s cílem poskytnout divákům prvotřídní hluboký zážitek. Od první poloviny roku 2018 provozuje společnost CGS již více než 320 kin v 145 městech v zemi kromě svých stávajících poboček v Hongkongu, Spojených státech amerických a v Jihovýchodní Asii.

Systém z dílny společnosti CGS nabízí divákům úchvatné zážitky při sledování filmů prostřednictvím svého velkorozměrného promítacího plátna, dokonalého multidimenzionálního zvukového systému a zakázkového hlediště. Speciální technologie úpravy filmů dále zajišťují úchvatný zvuk a kvalitu obrazu, který souvisí s promítaným obsahem na plátnech CGS. Vývoj tohoto odvětví a rostoucí síla společnosti CGS pomůže podpořit kvalitu čínských filmů a posílit rozvoj čínského filmového průmyslu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/795932/CGS_CineAsia_awards.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/795933/CGS_GM.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/795934/CGS_Jimmy_Chen.jpg

Kontakt: Shimin Yin, +86-13522975164

Klíčová slova Čína-film-elektronika-China Film Digital Giant Screen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.