Nexen Tire sponzoruje slavnostní vystoupení symfonického orchestru KBS na oslavu 100. výročí Československa

Praha/Soul (Jižní Korea) 20. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

- Společnost Nexen Tire sponzoruje vystoupení symfonického orchestru KBS na klavírním festivalu Rudolfa Firkušného k oslavě 100. výročí založení Československa

- Nexen Tire si klade za cíl rozšířit kontakt se svými spotřebiteli na evropském trhu v souvislosti s otevřením nového evropského závodu v České republice v příštím roce

Společnost Nexen Tire, přední světový výrobce pneumatik, oznámila, že bude sponzorovat představení symfonického orchestru KBS na klavírním festivalu Rudolfa Firkušného, který se uskuteční 25. listopadu v Praze při příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa.

Vzhledem k tomu, že společnost Nexen Tire plánuje otevřít nový, plně automatizovaný výrobní závod v Žatci u Prahy, kde sídlí její dceřiná společnost, této významné oslavy se také zúčastní. Prostřednictvím sponzoringu symfonického orchestru KBS chce společnost Nexen Tire spolupracovat s Českou republikou a podporovat kulturní výměnu.

Symfonický orchestr KBS, jeden z nejlepších korejských symfonických orchestrů, který se může pochlubit širokým spektrem repertoáru a vystoupení, byl pozván k účasti na 100. výročí oslav vzniku Československa jako zástupce Koreje. Orchestr bude pořádat koncerty ve třech městech v České republice a na Slovensku a klavírní festival Rudolfa Firkušného v Praze bude jejich prvním vystoupením.

Travis Kang, generální ředitel společnosti Nexen Tire, uvedl: „Jako jedna z korejských společností, která aktivně působí v České republice, jsme nadšeni, že jsme součástí největší oslavy této země. S otevřením evropského závodu Nexen Tire očekává, že se stane reprezentativním výrobcem pneumatik v České republice, a dodal: „Budeme i nadále přispívat společnosti a dále rozšiřovat naši působnost na evropském trhu."

Společnost Nexen Tire aktivně rozšiřuje své obchodní aktivity v Evropě. Společnost kromě založení evropského závodu v České republice nedávno přemístila své evropské výzkumné a vývojové středisko a sídlo v Německu.

Po otevření nového evropského závodu bude společnost schopna dále posílit svou pozici a urychlit růst prodeje tím, že rozšíří dodávky pneumatik původního vybavení (OE) pro významné evropské automobilky. V současné době společnost dodává pneumatiky OE pro přední světové výrobce automobilů v Evropě, jako jsou Porsche, Fiat, Renault, Volkswagen a jeho divize Škoda Auto a SEAT.

O společnosti Nexen Tire

Nexen Tire, společnost založená v roce 1942, je světovým výrobcem pneumatik se sídlem v Yangsanu v provincii South Gyeongsang a v Soulu v Jižní Koreji. Nexen Tire jakožto jeden z nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik spolupracuje se 416 distributory ze 136 zemí celého světa (v dubnu 2018) a vlastní tři výrobní závody - dva v Koreji (Yangsan a Changnyeong) a jeden v Qingdao v Číně. Další výrobní závod v Žatci v České republice bude zprovozněn do roku 2018. Nexen Tire vyrábí pneumatiky pro osobní vozy, SUV a lehké nákladní vozy s nejmodernější technologií a dokonalým designem. Tato společnost se zaměřuje také na výrobu pneumatik UHP s využitím nejmodernějších technologií. Nexen Tire dodává pneumatiky OE světovým výrobcům automobilů z různých zemí na celém světě. Více informací najdete na webových stránkách http://www.nexentire.com/international.

KONTAKT: Edelman Korea, Ayoung Jang, Tel.: +82-2-2022-8267, Mobil: +82-10-3596-2440, ayoung.jang@edelman.com; Sylvia Chang, Tel.: +82-2-2022-8283, Mobil: +82-10-4950-2535, sylvia.chang@edelman.com; Jane Kim, Tel.: +82-2-2022-8212, Mobil: +82-10-4207-4278, jane.kim@edelman.com

Klíčová slova ČR-Korea-hudba-automoto-Nexen Tire

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.