DEJME DĚTEM DÁREK K JEŽÍŠKU aneb „Strom splněných přání”

Letos už po sedmé odstartoval oblíbený internetový projekt neziskové organizace DEJME DĚTEM ŠANCI, prostřednictvím kterého mohou dárci plnit vánoční přání dětem z dětských domovů. V tomto ročníku je zařazeno 1284 přání ze 40 domovů po celé republice v celkové hodnotě 1,956.766 Kč. Internetoví Ježíšci mohou tato přání plnit na stránkách www.stromsplnenychprani.cz až do 12.12.

Projekt Strom splněných přání je realizován ve spolupráci se společností Se srdcem, dárky si děti mohou vybírat ve spolupracujících internetových obchodech. Významnou finanční podporu již po třetí poskytuje hlavní partner projektu Burza cenných papírů Praha.

"Každé dítě nejprve napíše dopis se vzkazem Ježíškovi, který najdete v detailu konkrétních přání. Dárci si mohou zobrazit buď všechna přání, nebo pomocí filtru snadno zvolit hodnotu dárku nebo blíže vybrat dítě, které chtějí potěšit. Plnění vánočních přání je tedy záležitostí několika minut, a to pohodlně od počítače," říká koordinátorka projektu Gabriela Judasová.

Organizace DEJME DĚTEM ŠANCI má ale variantu i pro ty, kteří by chtěli dárek zakoupit osobně. V pražském nákupním centru Novodvorská Plaza tak od 19.11. do 16.12. najdete vánoční strom s téměř 600 vánočními přáními.

"Po zakoupení těchto dárků je možné k nim dětem připojit i vzkaz od Ježíška a naopak si odnést Dopis Ježíškovi na památku. Všechno ostatní za vás uděláme my - dárky vánočně zabalíme a předáme zástupcům jednotlivých dětských domovů," vysvětluje Gabriela Judasová.

Strom splněných přání v Novodvorské Plaze bude slavnostně zahájen 19.11. patronem organizace Vladimírem Hronem a 30.11. přijde patronka Lucie Benešová podpořit prodej adventních kalendářů svou autogramiádou.

Děkujeme, že pomáháte dělat dětem radost!

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým dospělým vyrůstajícím v dětských domovech na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě z dětského domova takovou formou, která je pro něj přijatelná po stránce lidské i finanční. V současné době DEJME DĚTEM ŠANCI spolupracuje se 40 dětskými domovy ve všech krajích ČR a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí. Více informací naleznete na www.dejmedetemsanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je držitelem značky „Spolehlivá veřejně prospěšná organizace“.

Kontakt:

Gabriela Judasová

gabriela@dejmedetemsanci.cz

734 734 856

www.dejmedetemsanci.cz

Klíčová slova ČR-sociální-děti-Vánoce-charita-Dejme dětem šanci

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.