Společnost Makeblock oznámila partnerství v oblasti vzdělávání se společností Gratnells

Šen-čen (Čína) 15. listopadu 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Makeblock, přední poskytovatel řešení pro vzdělávání STEAM (věda, technologie, inženýrství, umění a matematika), oznámila spolupráci se společností Gratnells, světově uznávaným poskytovatelem řešení školního skladování, při poskytování špičkového vzdělávacího řešení STEAM pro čínský vzdělávací trh. Makeblock bude spolupracovat s firmou Gratnells při poskytování pohodlných a pokročilých systémů pro správu tříd vyučovaných dle řešení STEAM a vytváření vzrušujících třídních prostor, které umožní zapojit studenty, nabídnou řízený přístup ke zdrojům a budou inspirovat kreativitu.

Společnost Makeblock poskytuje spolu se vzdělávacími robotickými sadami a osnovami výuky STEAM také kompletní hardware, software, řešení obsahu, grafické programování a špičkovou robotickou soutěž, se zaměřením na trh vzdělávací STEAM a zábavy pro školy, vzdělávací instituce a rodiny s cílem dosažení hluboké integrace technologie a vzdělávání.

„Naše partnerství s firmou Gratnells je skutečně oboustranně výhodné, protože se všude setkává s nadšením pedagogů," uvedl Jasen Wang, zakladatel a generální ředitel společnosti Makeblock. „Vždy se snažíme spolupracovat s podobně smýšlejícími společnostmi, jako je Gratnells, jejímž primárním zaměřením je zlepšování vzdělávání dětí."

Makeblock je nadnárodní společnost s více než 500 zaměstnanci a dceřinými společnostmi v USA, Nizozemsku, Japonsku a Hongkongu. Spolupracovala s více než 1 600 partnery globálního kanálu, vytvořila podnikání ve více než 140 zemích a angažuje se se společností Microsoft a strategickými partnery, jako je japonská SoftBank C&S. Více než 20 000 škol po celém světě využívá řešení STEAM společnosti Makeblock.

„Jsme nadšeni, že jsme se stali partnery společnosti Makeblock, protože pokračujeme v rozšiřování prostředí vzdělávání," řekl Spencer Randon, obchodní ředitel společnosti Gratnells. „Propojení řešení společnosti Makeblock s řešením ukládání společnosti Gratnell se nasazení a ukládání systému společnosti Makeblock stává efektivnějším, což umožňuje učitelům trávit více času na skutečně důležitých záležitostech, kterými je výuka s cílem zlepšit výsledky učení."

V posledních 40 letech společnost Gratnells spolupracovala s předními světovými výrobci školního nábytku, kteří vytvářejí a uvádějí na trh modely nábytku pomocí systému zásuvkového ukládání. Ukládací zásuvky společnosti Gratnells se ukázaly být velmi populární a nyní je můžeme vidět téměř ve všech učebnách.

Mezinárodní oceněné zásuvkové systémy společnosti Gratnells s testy BSI jsou určeny pro náročné užívání v oblasti vzdělávání. Zásobníky jsou dodávány ve 12 barvách a čtyřech různých výškách (F1 mělký zásobník o výšce 3 palce, F2 hluboký zásobník o výšce 6 palců, F25 extra hluboký zásobník o výšce 9 palců a F3 jumbo zásobník o výšce 12 palců), což umožňuje učitelům vybrat způsob skladování, který vyhovuje jejich potřebám. I když jsou všechny zásobníky společnosti Gratnells vyrobeny tak, aby vydržely dlouho, všechny jsou plně recyklovatelné.

Více informací naleznete na webových stránkách www.makeblock.com a www.gratnells.com.

O společnosti Makeblock

Společnost Makeblock Co, Ltd, založená v roce 2013, je předním poskytovatelem řešení systému vzdělávání STEAM. Jejím posláním je pomáhat lidem proměňovat myšlenky v realitu a povznést vzdělávání na vyšší úroveň. Nabízí snadno použitelné programovatelné robotové sestavy, platformu elektronických stavebních bloků, robotickou platformu Maker, kurzy a aplikace pro vizuální programování. Jejím cílem je pomoci dětem využít jejich plného potenciálu. Vývojem těchto hardwarových a softwarových produktů a ukázkami jejich obsluhy společnost Makeblock výrazně snižuje hranici požadavků pro tvorbu, aby každý mohl realizovat své nápady a užívat si zážitků spojených s tvořením.

O společnosti Gratnells

Společnost Gratnells je světovým lídrem v oblasti řešení školních úložišť, navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňované skladovací systémy pro vzdělávací trh. Specializuje se na systémy ukládání ve školách a práci se strategickými partnery od předních výrobců nábytku až po pokročilé dodavatele sad STEM. Skladovací zásobníky společnosti Gratnells se staly ikonickým systémem skladování, který si osvojily školy a dodavatelé vybavení ve více než 65 zemích. Společnost Gratnells také rozšířila rozsah svých primárních a sekundárních rámů a řadu přesuvných vozíků tak, aby zahrnovaly obsluhu školek a středisek pro předškolní vzdělávání a stala se také jedním z předních dodavatelů do nemocnic a poskytovatelům zdravotnických služeb.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/784569/MAKEBLOCK_steam_lab.jpg

KONTAKT: Mason Zhong, +86-18688736642, Mason.zhong@makeblock.com

Klíčová slova Čína-vzdělání-školy-Makeblock

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.